על ההבדלים בין  מכונת שטיפה רגילה למכונה עם לחץ מים

אין ספק כי מכונת שטיפה עם לחץ מים יכולה להיות יעילה במיוחד לניקוי מגוון רחב של משטחים שונים. מכונות מסוג זה יכולות לסייע לכם לשטוף את הרכב, לנקות את החצר, לשטוף את קירות המבנה ואפילו לשטוף את השיש, השירותים והרצפה בבית. מדובר על מכונות מתקדמות ומשוכללות מבחינה טכנולוגית, המאפשרות לבצע את כל מלאכת הניקיון בצורה מהירה ויעילה מהרגיל. ניתן היום למצוא מכונות שטיפה בלחץ מים המיועדות לשוק הפרטי ולשוק המסחרי, מאחר והן נבדלות זו מזו בעוצמה ובמחיר שלהן. מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע מהתחום, על מנת להבטיח לעצמכם את המכונה המתאימה ביותר לצרכים שלכם.

אנו בחברת אלרז מכונות ניקוי מתקדמות בע"מ נשמח לספק לכם מבחר רחב של מכונות שטיפה עם לחץ מים. אנו עובדים אך ורק עם המותגים המובילים ביותר בתחום, על מנת להבטיח לכם מכונות יעילות, אמינות ועמידות לאורך זמן. 

מה כדאי לדעת לגבי מכונת שטיפה רגילה ומכונה עם לחץ מים?

קודם כל, יש לזכור כי מכונת שטיפה נועדה בעיקר כדי לנקות את הרצפה או החצר, בהתאם לדגם ולסוג המכונה. רוב האנשים אינם מחזיקים מכונות מסוג זה בבית, מאחר והן משמשמות בעיקר במרכזים מסחריים, קניונים וכדומה. לעומת זאת, ניתן למצוא מגוון רחב של מכונות שטיפה בלחץ מים, המתאימות גם לשימוש הביתי. מכונות אלו מאפשרות לנקות כמעט כל סוג של משטח בצורה קלה, מהירה ויעילה, ללא שום צורך לבזבז זמן יקר על שפשוף של כתמים ישנים. בזכות לחץ המים הגבוה ניתן להתגבר על כל סוגי הלכלוך, כולל סוגים שונים של שמן, דלק, כימיקליים ועוד. ניתן לבחור בין מכונות שטיפה בלחץ מים קרים לבין מכונות שטיפה בלחץ מים חמים, בהתאם לצרכים ולרצונות שלכם. מכונות שטיפה המבוססות על קיטור יאפשרו לכם ניקיון יסודי ויעיל יותר, מאחר והקיטור משמיד את כל סוגי החיידקים והפטריות, ללא שום צורך להשתמש בחומרי ניקוי.

כל היתרונות של מכונה עם לחץ מים

מכונת שטיפה המבוססת על לחץ מים חמים או קרים, יכולה לאפשר לכם לחסוך זמן יקר. לעומת מכונת שטיפה רגילה, מכונה בלחץ מים מאפשרת הספק עבודה גדול יותר תוך זמן קצר יותר. מעבר לכך, היא מאפשרת לכם לחסוך בהוצאות, מאחר ואין שום צורך לשכור מספר עובדי ניקיון לצורך ניקוי המשרד או המרכז המסחרי. מדובר על חיסכון בכוח אדם ובזמן עבודה, מאחר ומכונת שטיפה בלחץ מאפשרת ניקיון יעיל, מהיר ואיכותי במיוחד. לעומת מכונות שטיפה רגילות, מכונה בלחץ מים מאפשרת להסיר את כל סוגי הלכלוך, כולל לכלוך ישן ועיקש במיוחד, כגון גריז, לשלשת ציפורים ושמנים תעשייתיים. 

אנו בחברת אלרז מכונות ניקוי מתקדמות בע"מ נשמח לסייע ולייעץ לכם לגבי רכישת מכונת שטיפה רגילה, או לחילופין, מכונת שטיפה עם לחץ מים. למידע נוסף, צרו קשר.