אין ספק כי מכונות טיאוט לכבישים יכולות לתרום המון לסביבה נקייה ואסתטית יותר, מאחר ומדובר על מכונות מקצועיות ואמינות, המסוגלות לטאטא ולנקות את הכביש בצורה היעילה והמקצועית ביותר.

לא ניתן כלל להשוות בין העבודה של מכונת הטיאוט לבין עבודה ידנית, הנעשית על ידי עובדי ניקיון. לכן כל מי שמעוניין להבטיח לעצמו כבישים ומדרכות נקיים ואסתטיים יותר, חייב להצטייד במכונות טיאוט ברמה הגבוהה ביותר.

אנו בחברת אלרז מכונות ניקוי מתקדמות בע"מ נשמח לספק לכם מכונות טיאוט לכבישים בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של מעל 15 שנה ומתמחים בייבוא, שיווק והפצה של מכונות טיאוט מהמותגים המובילים ביותר.

נשמח לסייע ולייעץ לכם לגבי בחירת המכונה המתאימה ביותר עבורכם, תוך כדי הקפדה על יחס אישי ואדיב, זמינות 24/7 ושירותי תיקונים בכל רחבי הארץ.

מכונות טיאוט לכבישים – הדרך האולטימטיבית לנקות את הכביש

מכונת טיאוט הינה מכונה המיועדת לניקוי וטאטוא הכביש. ניתן היום למצוא מגוון רחב של מכונות טיאוט לכבישים, הנבדלות זו מזו בהספק העבודה ובייעוד שלהן.

חלק מהמכונות מיועדות לשימוש בייתי, לצורך ניקוי כביש הגישה לבית והחצר הפרטית, בעוד שמכונות אחרות משמשות את המועצה המקומית, לצורך ניקוי הכבישים והרחובות בעיר.

מכונת טיאוט יכולה להגיע עם או ללא מצברים והיא מתאימה לרוב לשימוש על משטחי בטון, אספלט וכדומה.

חשוב לוודא כי מדובר על מכונה מקצועית ואמינה, שתוכל לספק לכם את העבודה המקצועית והיעילה ביותר, מבלי להתחמם ומבלי להתקלקל.

מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע המגיעים מהתחום, במטרה לבחור את הדגם המתאים ביותר לצרכים שלכם, תוך כדי התחשבות בנפח ובזמן העבודה המדובר.

מכונת טיאוט המשמשת את העירייה למשל, הינה מכונית קטנה, המופעלת על ידי נהג ומשמשת לצורך טאטוא כל כבישי העיר.

מדובר על מכונה עוצמתית במיוחד, המתאימה לשימוש תעשייתי בלבד.

מכונות טיאוט לכבישים – נעים להכיר!

היום ניתן למצוא מספר סוגים של מכונות טיאוט שונות, החל ממכונת טיאוט עירונית ועד למכונה ביתית, המתאימה לחצר הבית. מכונה ביתית מתחילה מנפח של 650 סמ"ק והיא מתאימה בעיקר לצרכי הבית או העסק.

לעומת זאת, מכונה של 750 סמ"ק יכולה להתאים גם לבתי מלון, בריכות וכדומה.

מכונת טיאוט בינונית של 40 ליטר משמשת כבר לצורך טאטוא של כבישים ומדרכות ואילו מכונת הטיאוט העירונית מהווה רכב קטן, המפעיל מערכת של מטאטאים ושואבים, לצורך ניקוי יעיל ואיכותי של רחובות ומדרכות העיר.

אנו בחברת אלרז מכונות ניקוי מתקדמות בע"מ נשמח לספק לכם מכונות טיאוט לכבישים ברמה הגבוהה ביותר.

אנו נשמח לסייע ולייעץ לכם לגבי בחירת המכונה המתאימה ביותר לצרכים ולרצונות שלכם, תוך כדי הסתמכות על הוותק והניסיון הרב שלנו בתחום.

צוות הנציגים שלנו ישמח לעמוד לרשותכם 24/7, לספק מענה לכל שאלה ואף לסייע בשירותי תיקונים במידת הצורך.

למידע נוסף, צרו קשר.