מכונות שטיפה מומלצות  – כך תבחרו נכון

אין ספק כי מכונות שטיפה מומלצות יכולות להוות תוספת נפלאה לכל מפעל, מרכז מסחרי, מבנה תעשייתי וכדומה. מדובר על מכונות שטיפה בלחץ, הידועות גם בשם- גרניק. בשנים האחרונות ניתן לראות מגמה הולכת וגדלה של מכונות שטיפה מסוגים שונים, המשמשות לצורך ניקוי ושטיפה של רוב סוגי המשטחים. ניתן היום למצוא מכונות פשוטות ובסיסיות, המותאמות בעיקר לשימוש בייתי, לצד מכונות חזקות ועוצמתיות, המכוונות לשימוש תעשייתי או מסחרי.

אנו בחברת אלרז מכונות ניקוי מתקדמות בע"מ נשמח לסייע ולייעץ לכם בבחירת מכונות שטיפה מומלצות ואיכותיות, שיוכלו לשמש אתכם לאורך השנים. אנו מחזיקים ב- 15 שנה של וותק וניסיון בתחום ואנו מייבאים, משווקים ומפיצים מכונות שטיפה הן למגזר העסקי והתעשייתי והן למגזר הפרטי. אנו מספקים את שירותינו 24/7 בכל רחבי הארץ.

מה כדאי לדעת לגבי מכונות שטיפה מומלצות?

קודם כל, כדאי לדעת כי מכונות שטיפה איכותיות ומומלצות מסוגלות לספק כוח ניקוי של פי 50 מלחץ המים של צינור גינה, למרות שהן צורכות כ- 60% פחות מים. ניתן להשתמש במכונת שטיפה לצורך ניקוי רצפת הבית או החצר, בדיוק כפי שניתן להשתמש בה לצורך ניקוי יסודי ומעמיק של משטחי העבודה במפעלים השונים, ניקוי הרצפה במבני תעשייה וכמובן ניקוי יסודי של רצפת החניון או כל מקום ציבורי אחר. החוכמה היא לבחור את מכונת השטיפה הרלוונטית עבורכם. לצורך העניין, אין שום צורך לרכוש מכונת שטיפה תעשייתית, לצורך ניקוי הבית או החצר, מאחר ומדובר על מכונה עוצמתית יותר, בעלת הספק גבוה ויכולות מרשימות, שאינן נחוצות לעבודות פשוטות כמו ניקוי מרצפות הבית. מצד שני, מכונות שטיפה המיועדות לשימוש בייתי, יהיו כמובן זולות יותר, אך הן אינן מותאמות לעבודה בהספק גבוה, לכן לא יוכלו לשמש לצרכים תעשייתיים או מסחריים.

מכונות שטיפה מומלצות – טיפים לבחירה נבונה

כדאי לזכור כי מכונות שטיפה לשימוש ביתי מיועדות לניקוי פשוט וקל יחסית. מדובר על מכונות המסוגלות לעבוד לפרקי זמן קצרים ומחירן יהיה זול יותר, מזה של מכונות השטיפה התעשייתית. מצד שני, מכונות שטיפה המיועדות לצרכים תעשייתיים ומסחריים יהיו עמידות יותר ובנויות לעבודות ניקיון ממושכות ומאתגרות יותר. מכונות אלו יהיו כמובן יקרות יותר, אך הן יוכלו לשמש אתכם לאורך השנים. ניתן לבחור בין מכונות שטיפה המבוססות על מים קרים, המיועדות בעיקר לעבודות ניקיון פשוטות, לבין מכונות שטיפה המאפשרות שימוש במים חמים, המסוגלות להסיר את כל סוגי הלכלוך, כולל לכלוך ישן ויבש, שלא ניתן להסרה בשום דרך אחרת. מכונות אלו יהיו עוצמתיות יותר ולכן גם יקרות יותר. מומלץ לעבוד עם חברה מקצועית, המתמחה בתחום, במטרה לקבל ייעוץ מקצועי ולבחור את המכונה המתאימה ביותר עבורכם.

אנו בחברת אלרז מכונות ניקוי מתקדמות בע"מ נשמח לסייע לכם לבחור מכונות שטיפה מומלצות ואיכותיות, בהתאם לצרכים ולתקציב שלכם. למידע נוסף, צרו קשר.