שואב אבק לרכב

לצוות שלנו יש יכולת לתת מענה לתקלות אשר דורשות יחס של "כאן ועכשיו".. כי אם יש לך צורך ואתם זקוקים שואב אבק תעשייתי עכשיו אז אנו מאמינים שמעל לכל צריך לתת לכם מענה מקצועי, אדיב ומהיר בתוך פחות מ 24 שעות (נסו אותנו). אנו יכולים לספק שואבי אבק למטרות שונות, לעסק, לבית, מבנים תעשייתיים, בית דפוס, בתי מלאכה, אולמי ספורט, מבנים רטוב או יבש ועוד.. כמו כן אנו נותנים שירותי תיקון ותמיכה אצלנו או בבית הלקוח. נתקעת ללא שואב אבק או עם תקלת שואב אבק רטוב או ייבש? אנו נגיע ונתקן בעסק שלך, במידה והתיקון מורכב נספק לך מכונה חלופית שואב אבק, מכונה לשטיפת רצפה, מטאטא מכני חלופי וניקח את המכונה שלך לתיקון במעבדה שלנו עד להחזרתה בצורה תקינה.

שואב אבק רטוב או שואבים תעשייתיים? הכי חשוב שתקבלו שירות טוב!

המוצרים הנוספים אותם אנו משווקים הם רבים, נמנה רק מספר קטן ונשמח להזמין אתם אלינו לנסות כלים, אנו מייבאים, משווקים ונותנים שירות לכלים/מכונות הבאים, מכונות טאטוא, מכונות פוליש, מכונת שטיפה בלחץ מים, קיטור מים, גרניק, מכונת שטיפה לרצפה, מטאטא מכני, מטאטא תעשייתי ועוד.. אנו מאמינים בשירות טוב ואיכותי, מהיר ובמחירים סבירים לכל כיס. זהו אחד מהיסודות והערכים של חברת אלרז, לכן כחלק משירות ללקוחותינו אנו ערוכים לכל דבר

  • בעת קבלת קריאת השירות אנו נגיע לאתר הלקוח בתוך פרק זמן של עד 24 שעות
  •  לרשותנו 10 טכנאים אשר מעניקים ללקוחותינו שירות ברחבי הארץ
  • בכל רכישה של מכונת שטיפה המיועד למושבים, לרכב וכד' האחריות היא של 12 חודשים
  • בעת תקלה אנו מספקים מכונה חליפית עד לסיום תיקון המכונה התקולה
  • אולם תצוגה רחב לרשותכם, ניתן להגיע ולהתרשם מביצועי המכונות
  • חברת אלרז הנה משווקת ומייבאת שואבי אבק תעשייתיים , שואב רטוב, שואב אבק לרכב, שואב תעשייתי, מכונת טאטוא, מכונות שטיפה עם לחץ מים חמים וקרים ועוד

שואבים מסוג זה מתאימים לשאיבה בבתי קולנוע, מכונות ותעשייה, חברות לשטיפת רכבים, למושבי רכב, בתי ספר, משרדים ועוד.. בואו ליהנות מהשירות וממיטב המכונות שלנו!

לא בטוחים באיזה שואב אבק רטוב או יבש אתם צריכים לבחור? רוצים לקבל ייעוץ או מידע נוסף? חייגו עכשיו ונשמח לתת מענה במתאים רק לצרכים שלכם!