שואב אבק תעשייתי לעסק – קונים באלרז

אנו מקפידים על בחירת יבוא שואב אבק תעשייתי מקצועי ומתקדם ביותר לתחום התעשייה, ובצורה זו אנו מצעידים קדימה את ענף שואבי אבק תעשייתים בישראל. נוסף לאספקה ושירות של שואב אבק תעשייתי לעסק ולבית, אנו מתמחים ביבוא/ייעוץ, תיקון ואספקה של שואבי אבק, מכונות טיאוט, מכונת פוליש מקצועית, מכונות לניקוי רצפה, השכרת שואבי אבק לעסקים, לתעשיה ולבתים פרטיים, יד שנייה של מכונות וחומרי ניקוי לחברות ולגופים המובילים בשוק הישראלי, תוך מתן ושימת דגש על שירות ואיכות ללא פשרות.

השירות שלנו

לצוות שלנו יש יכולת לתת מענה לתקלות אשר דורשות יחס של "כאן ועכשיו".. כי אנו מאמינים שמעל לכל צריך לתת לכם מענה מקצועי, אדיב ומהיר בתוך פחות מ 24 שעות (נסו אותנו). אנו יכולים לספק מוצר, נתקן אצלנו או בבית הלקוח. נתקעת ללא שואב אבק תעשייתי לעסק או נתקלת בבעיה אחרת? אנו נגיע ונתקן בעסק שלך, במידה והתיקון מורכב נספק לך שואב אבק תעשייתי חלופי וניקח את השואב שלך לתיקון במעבדה שלנו עד להחזרתה בצורה תקינה.

אחריות מעבר לכל

רכשת את אחד המכונות לניקוי רצפות או כל מכונה שלנו בשנה האחרונה והיא התקלקלה? אל דאגה..יש לך "אבא ואמא" למכונה, אנו לא נפקיר אותך לבד! למען הסר ספר האחריות כמובן אינה תקפה לנזק אנושי שייגרם למכונה או לאביזרים הנלווים.

לא בטוחים באיזו שואב אבק תעשייתי לעסק לבחור? רוצים לקבל ייעוץ או מידע נוסף? חייגו עכשיו ונשמח לתתמענה במתאים רק לצרכים שלכם!