שואבי אבק תעשייתיים – לעסק, לבית ולתעשייה

שואב אבק תעשייתי – בחברת אלרז אנו מקפידים על בחירת יבוא מכונות כגון שואבי אבק תעשייתיים חדישים ומתקדמים ביותר בתחום התעשייה, ובצורה זו אנו מצעידים קדימה את ענף שואבי האבק לתחום התעשייה בישראל. נוסף לאספקה ושירות של שואב אבק, אנו מתמחים ביבוא/ייעוץ, תיקון ואספקה של שואבי אבק לתעשייה, מכונות טיאוט, מכונות פוליש לניקוי רצפה, השכרת מכונות לניקוי, מכונות לשטיפה בלחץ מים חמים / קרים, מכונת הברקה, מכונות ביד שנייה וחומרי ניקוי לחברות ולגופים המובילים בשוק הישראלי, תוך מתן ושימת דגש על שירות ואיכות ללא פשרות.

השירות שלנו

הצוות אלרז שמח לתת מענה מקצועי לתקלות אשר דורשות יחס של "כאן ועכשיו".. כי אנו מאמינים שמעל לכל צריך לתת לכם מענה מקצועי, אדיב ומהיר בתוך פחות מ 24 שעות (נסו אותנו). אנו יכולים לספק מוצר, נתקן אצלנו או בעסק שלך. נתקעת ללא שואב אבק תעשייתי או נתקלת בבעיה אחרת?אנו נגיע ונתקן בעסק שלך, במידה והתיקון מורכב נספק לך שואב אבק חלופי וניקח את השואב שלך לתיקון במעבדה שלנו עד להחזרתה בצורה תקינה.

אחריות מעבר לכל

רכשת את אחד המכונות שלנו בשנה האחרונה והיא התקלקלה? אל דאגה..יש לך "אבא ואמא" למכונה, אנו לא נפקיר אותך לבד! למען הסר ספר האחריות כמובן אינה תקפה לנזק אנושי שייגרם למכונה או לאביזרים הנלווים.

לא בטוחים באיזו שואבי אבק תעשייתיים לבחור? רוצים לקבל ייעוץ או מידע נוסף? חייגו עכשיו ונשמח לתת מענה במתאים רק לצרכים שלכם!