מכונה לשטיפת רצפות והשירות מספר אחד!

לצוות שלנו יש יכולת לתת מענה לתקלות אשר דורשות יחס של "כאן ועכשיו", כי מעל לכל מבחינתנו זה לתת לכם מענה מקצועי, אדיב ומהיר בתוך פחות מ 24 שעות (נסו אותנו). אנו נספק מכונת שטיפה לרצפה, נתקן אותה אצלנו או בבית הלקוח. נתקעת ללא מכונת שטיפה רצפות או בבעיה אחרת? אנו נגיע ונתקן, נגיע לעסק שלך ובמידה ולא נוכל לתקן אצלך את מכונת שטיפה לרצפה אז ניתן לך מכונה חלופית וניקח את שלך לתיקון.

האחריות שלנו מעבר לרכישת מכונה לשטיפת רצפות!

רכשת את אחד מהמכונות שלנו אם מכונת שטיפת רצפה רכובה או כל מכונת שטיפה לרצפה אחרת שלנו בשנה האחרונה והיא התקלקלה? אל דאגה..יש לך "אבא ואמא" במידה וקנית אצלנו מכונה לשטיפת רצפות, אנו לא נפקיר אותך לבד!
*למען הסר ספר האחריות כמובן אינה תקפה לנזק אנושי שייגרם למכונה או לאביזרים הנלווים.

לא בטוחים באיזו מכונת שטיפת רצפה רכובה לבחור? רוצים לקבל ייעוץ או מידע נוסף על מכונה לשטיפת רצפות? חייגו עכשיו ונשמח לתת מענה במתאים רק לצרכים שלכם!

בחירת מכונות שטיפה רכובות לרצפה מנוע או מכונת שטיפה רצפות עם מצברי ג'ל

בחירה של מכונת שטיפה לרצפה עם מנוע או מכונת שטיפה רצפות עם מצברי ג'ל מעבר לערך המוסף הרגיל ונראה לעין היא גם באה לידי ביטוי ביתרונות נוספים. במידה וכבר החלטתם לרכוש את מכונה לשטיפת רצפות החדשה שלכם נדרש לרכוש מכונת שטיפה לרצפה אשר באמת תהיה מתאימה לצרכים שלכם, חשוב מאוד שתעלו שאלות נכונות לפני הרכישה של המכונה. עליכם לשים לב לדרישות הטכניות שלכם לפני רכישה של מכונה לשטיפת רצפות, קחו בחשבון ודגש על המפרט, בכדי שיתאים לצרכים שלכם. איך עובדים עם מכונת שטיפה, למי היא מתאימה ולמי לא? ושאלות רבות ונוספות. למשל במידה ואתם עובדים עם מכונת השטיפה שלכם באזור סגור, בהכרח לא יהיה מתאים לכם מכונת שטיפה לרצפה עם מנוע בנזין או סולר, בעיקר בגלל האדים והריח שהמכונה תעשה בחלל הסגור, אם ברצונכם לעבוד בחוץ ושעות מרובות עם מכונת שטיפה רצפות אז לא נמליץ לכם לעבוד עם מכונת שטיפה רצפות מצברי ג'ל.

להלן מספר קטן של דגשים חשובים מאוד אשר יכולים לעזור לכם בזמן רכישת מכונת שטיפה רצפות באחת הדרכים המקובלות.

מכונה לשטיפת רצפות תעשייתית או מכונת שטיפה לרצפות בייתית?

רבים שואלים את השאלה, באיזה מכונה לשטיפת רצפות כדאי לנו לבחור, האם מכונה לשטיפת רצפות תעשייתית או מכונת שטיפה לרצפות לצרכים הבייתיים? רוב מכונות השטיפה באות לידי ביטוי ביכולת ביכולת הכלת כמות המים במיכל הנקי של המכונה, ז"א אם המיכל 50 ליטר מן הסתם תוכלו בכיף לנקות בפעם אחר את האיצטדיון, הכיל הספורט של המתנס, אך אם יהיה מדובר במיכל קטן באופן יחסי הוא לא יהיה מתאים, לדוגמא מכונה לשטיפת רצפות שיש בה מיכל של 16 ליטר כנראה שתהיה בעיה בפעם אחת ללנקות את האיצטדיון, לכן במקרים של איצטדיון/היכל ספורט אנו נבחר באופציה הראשונה כיותר מתאימה לצרכים.

אך אם ברצונכם רק לנקות את הבית, או חנות בקניון המרכזי אז כנראה שתוכלו להסתפק במכונה קטנה יותר לצרכים שלכם, מכונה לשטיפת רצפות כגון דגם bit 391 בהחלט יכולה להתאים.

מה מעניקה לכם בסופו של דבר מכונת שטיפה לרצפה?

מכונת שטיפה לרצפה מעניקה יתרון גדול על פני ניקוי עם סחבה ויעה. מכונה שטיפה רצפות מעניקה לכם חיסכון בזמן, כוח אדם, חומרי ניקוי שמתפרש לחיסכון גדול מאוד של כסף. אם אתה מעסיק עובדים שינקו עם יעה ומתלית במרחבים גדולים מכונת שטיפת רצפות מיועדת עבורך, כבר בחודש הראשון אתה תרגיש בחסכון.

אם מכונת שטיפה לרצפה מבזבזים פחות מים, זו עובדה!

בנוסף, ברשותנו מכונת שטיפה משולבת טאטוא