מכונת שטיפה בלחץ מים קרים – איכות ללא פשרות

מכונת שטיפה בלחץ מים קרים – בחברת אלרז אנו מקפידים על בחירת יבוא ושיווק מכונת שטיפה בלחץ מים קרים חדישה ומתקדמת ביותר בתחום התעשייה, ובצורה זו אנו מצעידים קדימה את ענף מכונת שטיפה בלחץ מים קרים וחמים בישראל. נוסף לאספקה ושירות של מכונת שטיפה, אנו מתמחים ביבוא/ייעוץ, תיקון ואספקה של מכונת גרניק, מכונות טיאוט, מכונות פוליש, מכונות לניקוי רצפה, השכרת מכונות לניקוי רצפה, יד שנייה של מכונות וחומרי ניקוי לחברות ולגופים המובילים בשוק הישראלי, תוך מתן ושימת דגש על שירות ואיכות ללא פשרות.

השירות שלנו

לצוות שלנו יש יכולת לתת מענה לתקלות אשר דורשות יחס של "כאן ועכשיו".. כי אנו מאמינים שמעל לכל צריך לתת לכם מענה מקצועי, אדיב ומהיר בתוך פחות מ 24 שעות (נסו אותנו).
אנו יכולים לספק מוצר, נתקן אצלנו או בבית הלקוח. נתקעת ללא מכונת שטיפה בלחץ מים קרים או נתקלת בבעיה אחרת? אנו נגיע ונתקן בעסק שלך, במידה והתיקון מורכב נספק לך מכונת שטיפה בלחץ מים קרים חלופית וניקח את המכונה שלך לתיקון במעבדה שלנו עד להחזרתה בצורה תקינה.

שירות מעל הכל

אנו מאמינים בלהעניק שירות וזהו אחד מהיסודות והערכים של חברת אלרז, לכן כחלק משירות ללקוחותינו אנו ערוכים לכל דבר

  • בעת קבלת קריאת השירות אנו נגיע לאתר הלקוח בתוך פרק זמן של עד 24 שעות
  •  לרשותנו 10 טכנאים אשר מעניקים ללקוחותינו שירות ברחבי הארץ
  • בכל רכישה של מכונה האחריות היא של 12 חודשים
  • בעת תקלה אנו מספקים מכונה חליפית עד לסיום תיקון המכונה התקולה
  • אולם תצוגה רחב לרשותכם, ניתן להגיע ולהתרשם מביצועי המכונות
  • חברת אלרז הנה משווקת ומייבאת מכונת שטיפה בלחץ מים קרים מאיטליה

בואו ליהנות מהשירות וממיטב המכונות שלנו

לא בטוחים באיזו מכונת שטיפה בלחץ מים קרים לבחור? רוצים לקבל ייעוץ או מידע נוסף? חייגו עכשיו ונשמח לתת מענה במתאים רק לצרכים שלכם!