באלו מקרים כדאי לקחת מכונת שטיפה להשכרה או גרניק יד 2?

ההנחה הרווחת היא שתמיד אפשר לקחת מכונת שטיפה בלחץ להשכרה, אך עם זאת יש לשים סייגים מסויימים, המקרים שכדאי לרכוש מכונה, המקרים בהם מומלץ לשכור והמקרים בהם רצוי לרכוש מכונה לשטיפה יד שניה בעלות של 50% מערכה של חדשה, להלן הפירוט באלו מקרים כדאי לרכוש/לשכור או פשוט לבצע טריידאין.

  1. בית עסק שצריך לנקות במכונת שטיפה בלחץ בצורה מקצועית אך לשימוש רגעי ובלתי חוזר, מומלץ לשכור מכונה ל 24 שעות.
  2. בית עסק שיש לו שימוש למספר ימים בחודש, ניתן לרכוש יד שנייה, אך לפני כן מומלץ לשכור ליום יומיים ולראות אם המכונה מתאימה לפעילות שלה.
  3. בית עסק שיש לו שימוש יומיומי במכונה אך אין לו תקציב למכונה חדשה, ניתן לקבל מכונה יד שניה בעלות חסכונית משמעותית ממכונה חדשה.

מכונות שטיפה לרצפה: באלרז ניתן להשיג מכונות שטיפה אשר מנקות את הרצפות בצורה יסודית. מכונות השטיפה המוכרות ביותר הן מכונות שטיפה עם אדם הולך, לאחר מכן יש את מכונות השטיפה הרכובות, דיזל או בנזין. אלו מכונות אשר משמשות לניקוי רצפות במרפאות, בתי חולים, מכולות, קניונים, בתי מרקחת, סופר-מרקט וכד.. אלו הן מכונות תעשיות המיועדות לשימוש וניקוי במשטחים חלקים כגון בטון מוחלק, שיש, גרניט פורצלן, מרצפות וכדומה.

מכונת שטיפה בלחץ מים מומלצת ומקצועית

מכונת שטיפה בלחץ מומלצת – לא תמיד מומלץ לרכוש מכונת שטיפה בלחץ מים יד שניה, הסיבות כמו בכל מוצר די ברורות אבל אנו נמנה מספר דברים שאנו חושבים לנכון לציין. ישנם מספר של סוגי מכונות שטיפה בלחץ מים, הסוג הראשון הוא מכונת שטיפה בלחץ של מים קרים והשני הוא מכונה בלחץ מים חמים. מכונות מים קרים מתאימות בעיקר לתחום הבניה, חקלאות וכד' ומכונות ועובדות על הפעלת לחץ זרם מים קרים חזק במיוחד, הזרם בגלל עצמתו מנקה מצוין את הלכלוך ללא התזת סבון וכד' לחץ המים של מכונות אלו חזק ביותר, ועם תוספת של דיזה טורבו הוא חזק עד כדי כך שיש איתו את היכולת להסיר שאריות בטון שהתקשה.

גרניק להשכרה ומכירה במחירים ללא תחרות – אפשרות לרכוש גרניק יד 2

גרניק להשכרה – הסוג השני של מכונות שטיפה בלחץ הוא מכונה בלחץ מים חמים, או קיטור. מכונות אלו פועלות בצורה מקבילה למכונת שטיפה בלחץ מים קרים, אך השינוי המהותי הוא שהן משתמשות גם בכוח קיטור, כוח הקיטור הינו עצמתי וחזק הרבה יותר. מכונות קיטור יד שניה הם בדרך כלל מכונות שעבדו ומתאימות לפעילות במוסכים, במפעלים וכד' בעיקר במקומות שיש בהם לכלוך שומני קשה מאוד שיש צורך לפירוק בכדי לנקות את הריצפה. לחץ קיטור מפרק את השומן, מנקה ביעילות.

סוגים נוספים של מכונות שטיפה בלחץ: לחץ אויר, חול, ועוד…

מעוניינים במידע נוסף על גרניק למכירה בהתאמה אישית – צרו קשר