פוליש לרצפה ממגוון דגמים בעזרת מכשיר פוליש

פוליש וקס

מכונה למכירה או השכרה שמבצעת ווקס,היא מכונה/מכשיר אשר סוג הניקוי שהוא פוליש ווקס היחידי שמתאים לכל סוגי המרצפות. זהו גם הפוליש הזול יותר מבין השלושה, אך מנגד זהו גם הפוליש שמחזיק מעמד פחות זמן. בהשוואה לפוליש קריסטל ופוליש אקרילי עליהם נדרש לחזור אחת לשנתיים-שלוש, פוליש וקס יש לבצע כל שנה. במקרים אלו למשל עדיף לשכור מכונה לרצפה במקום להשתעבד לקניית מכונה חדשה.

פוליש אקרילי

הפוליש האקרילי מיועד בעיקר לרצפות העשויות מ- PVC הנמצאות על פי רוב במשרדים, במפעלים אך גם בבתים פרטיים. גם את סוג פוליש זה לא מומלץ לעשות על אריחי גרניט פורצלן.

פוליש קריסטל

פוליש קריסטל היא מכונה שמתאימה לרצפות העשויות מאריחי אבן או מאריחי שיש ואינו מתאים לרצפות העשויות מאריחי גרניט פורצלן. רצפות חיצוניות (כמו רצפות של מרפסות וחצרות), כיוון שקרני השמש שוחקות את הפוליש.

לא עקרוני באיזה סוג פוליש תיבחרו, או שתבחרו מכונה להשכרה או מכירה רק חשוב להקפיד ולבצע פוליש ע"י חברה המתמחה בביצוע פוליש. לצערנו ישנן בשוק חברות ניקוי פוליש לרצפה רבות המתיימרות להציע שירותים לניקוי, הברקה, ליטוש ע"י מכונה ששוכרים או משיגים למכירה יד שניה או יד ראשונה, אך אין לחברות הללו את הידע הדרוש לתפעול המכונה, הניסיון וההכשרה המתאימים לכך. ולכן חברת ניקיון כזו לא רק שלא תספק שירות איכותי וטוב, אלא גם יכולה לגרום לנזק בלתי הפיך לאריחי המרצפות.

מכונת פוליש לרצפה – יותר מעוד מכשיר פוליש

מעט אנשי מקצוע מתחום הניקוי יודעים אך מכונה זו אשר תשכירו מחברה השכרה או שתקנו יד ראשונה או שניה וגם לניקוי ווקס הן הינן אותה המכונה אבל אינן תחליף לניקוי יסודי שנעשה עם סחבה ומגב. גם אם אתם רוכשים או מבצעים  השכרת מכונה מחברתנו יש לכם אופציה נוספת, לרכוש מכונה חדשה או יד שניה. ניתן עם מכונה למכירה או השכרה ממגוון הרחב של מכונות הפוליש שיש ברשותנו לבצע את הדברים הבאים, הברקה, ליטוש לאריחים, ליטוש לרצפה, להבריק ולרענן את הרצפה הישנה וליצור מראה חדש ויפה.ניתן לקבל בחברתנו מכונהלהשכרה או למכירה וזאת בהתאם לצרכיכם ולשימוש הרלוונטי עבורכם, ניתן להשיג מכונה של פוליש גם כיד שניה או יד ראשונה, למעשה מכונה ישנה או יד שניה תעשה את אותה העבודה כפי שתעשה מכונה חדשה מבחינת ניקוי יסודי, עם אלרז תוכלו לנקות כל סוג של שטח, אם שטח גדול, בינוני וקטן, אנו לא חברת ניקוי אבל אנו צברנו ניסיון של שנים ויכולים בהחלט לייעץ לכם מה נכון ומה לא נכון, אלו חומרי ניקוי יכולים להתמודד עם לכלוך קשה ועל איזה סוג של אריחים. ניקוי מרצפות יוצר ציפוי שכבת לקה שצריכה להגן על הריצפה במידה ויש בלאי כל שחיקה עתידי. חשוב לציין, פוליש לא אמור לספק הגנה לכל החיים, לצורך כך דרושים עירנות ותחזוקים במידת הצורך, פשוט מאוד לחזור על הפעולות אחת לשנתיים שלוש וזאת ע"פ הבלאי שנראה לעין שלנו, כמו כן בהתאם לסוג הפוליש שנעשה ולמצב של הרצפה.

לכן, אם אתם מעוניינים להשכיר מכונת פוליש, מכונות שטיפה לניקוי תעשייתי או לעשות ניקוי עם מכונה של פוליש לרצפה ברצפת העסק, הבית, או המשרד הקפידו נא בבחירת חברת הניקוי שתהיה מקצועית או לחלופין תוכלו לבצע השכרה באופן עצמאי על מנת לבצע את המטלה שנראית לכם בצורה עצמאית ולשכור מכונה שכזו, חברתנו נותנת מענה מקצועי להשכרה של מכונות מסוג זה, הכולל אספקה של כל חומרי הניקוי הנדרשים לכך.

לחצו כאן לפרטים נוספים אודות מכונות שטיפה