השכרת מכונת פוליש לרצפה כולל דקים!

מכונת פוליש להשכרה כבר יותר קל ויותר נוח מפעם!

אנו בחברת אלרז שמחים לתת מענה ושירות של השכרת מכונת פוליש, עם דגש להקפדה על שירות, איכות, ומתן מענה מקצועי של השכרת מכונת פוליש כולל דקים, או מכונת פוליש יד2 , בחירת מכונות פוליש יד שניה חשובה ביותר הן ברמת הגודל שלה והן ברמת המצב שלה. בחברתנו מעבר למתן מענה של השכרת מכונת פוליש אנו גם מתקנים, משפצים מכונות פוליש ישנות, מבצעים טריידאין ונותנים מענה של עם אחריות ושירות, במידה ותרצו לרכוש מכונת פוליש יד שניה האחריות תהיה כוללת 3 חודשים ואנו נדאג לכם למחיר אטרקטיבי. חברת אלרז מצעידה קדימה את ענף מכונות פוליש, הן ברמת ההשכרות של המכונות והן כמכונות פוליש למכירה יד שניה בישראל. נוסף לאספקת מכונת פוליש, אנו מתמחים ביבוא/שירות של מוצרים נוספים אותם כמובן תוכלו להגיע ולשכור בהשכרה יומית/שבועית או חודשית, ארסנל המוצרים אותם אנו שוכרים ללקוחותינו הם,

מכונת טאטוא | מכונת פוליש | מכונת שטיפה לרצפהמכונת ניקוי שטיחים | שואבי אבק תעשייתיים | גרניק | מכונת קיטור

מכונת פוליש למכירה

המוצרים אותם אנו שוכרים הם,

  • מכונות שטיפה בלחץ מים, גרניק, מכונות קיטור ועוד
  • מטאטאים מכניים לטאטוא עלים יבשים, לטאטוא מתחמים קטנים וגדולים
  • מכונות פוליש לחברות ניקיון ולאנשים פרטיים
  • מכונות קיטור בלחץ מים חמים כשירות לחברות בתעשייה

*על מנת להזמין את המכונות ולשכור אותם לימים ספציפיים, יש לשריין תאריכים ולבדוק זמינות של המכונות מראש.

ברשותנו מאגר גדול של כלים וחומרי ניקוי ונשמח לתת לכם מענה מקצועי הכולל ייעוץ, הכוונה תוך שימת דגש לצרכים שלכם, אנו עובדים עם מיטב החברות בתעשייה ונותנים שירות לגופים המובילים בארץ בדגש על שירות ואיכות ללא פשרות.

לא בטוחים באיזו מכונת פוליש להשכרה יד שניה לבחור? רוצים לקבל ייעוץ או מידע נוסף? חייגו עכשיו ונשמח לתת מענה שמתאים רק לצרכים שלכם!

מכונת פוליש להשכרה יד שניה מבחר מכונות פוליש להשכרה או יד שניה מדגמים קודמים ומכונות מחודשות במחירים אטרקטיביים ועד חצי מחיר. כל מכונה יד שניה נמכרת עם אחריות מלאה למשך תקופה של 3 חודשים. חברת אלרז מכונות ניקוי מתקדמות בע”מ מעמידה לרשות לקוחותיה קשת רחבה של מכונות פוליש להשכרה וגם מכונות יד שנייה. המכונות מגיעות לבית המלאכה של חברת אלרז ועוברות שיפוץ (חידוש מכונה) מקיף על ידי טכנאים מנוסים ומוסמכים. כמו כן, אנו נספק עבורכם טיפול שוטף ושירות תיקונים למכונה, ע”פ מידת הצורך. קיימת אפשרות לטרייד אין.

תנאי תשלום: מזומן | צ’קים | כרטיס אשראי
מוזמנים להתרשם מהמבחר וליצור עמנו קשר לקבלת פרטים נוספים.

לתשומת לבכם: ייתכן שהמוצר בו אתם צופים נמכר או הושכר, מומלץ להתקשר או ליצור קשר בכדי לקבל פרטים נוספים למכונות שיש לנו להציע באותה הקטגוריה.

השכרת מכונת פוליש כולל דקים

כשמדברים על ענף הפוליש והניקיון בפרט מדברים על לא מעט קומבינציות או שלומר אופציות של שילובים לניקיון הבית או המשרד, רחבת החצר. ולכן השכרת מכונת פוליש יכולה אכן לפתור לא פעם את נושא והבעיה של הברקת הריצפה אחת למספר פעמים. נוכח העובדה שהדבר די דומה לקרצוף או שפשוף רצפה באמצעות סקוטש ולכן בהכרח רובינו יכולים לקחת על עצמם את הניקוי עם מכונת פוליש של מרחבים גדולים ולבצע את הפוליש בהיבט הקטן. ולכן מכונה זו מיועדת למעשה לעבודת פוליש ומאידך, חשוב שתבחנו טוב את מי שתרצו לרכוש או לשכור ממנו את מכונת פוליש או חברת הניקיון שתבחרו בסופו של תהליך.

צור קשר
close slider

    [honeypot honeypot-423]