מכונת גרניק איכותית וטובה לעבודה מאסיבית

מכונת גרניק – בחברת אלרז אנו מקפידים על בחירת יבוא של מכונות גרניק חדישות ומתקדמות ביותר בתחום, ובצורה זו אנו מצעידים קדימה את ענף מכונות גרניק בישראל. נוסף לאספקת מכונת גרניק איכותית, אנו מתמחים ביבוא/שירות, תיקון ואספקה של מכונת גרניק לשוק התעשייה ולשוק הפרטי, וביבוא ושיווק מכונות טיאוט, מכונות פוליש, מכונות וחומרי ניקוי/הברקה, השכרת מכונות מתקדמות ע"פ הזמנה ועוד לחברות ולגופים המובילים בשוק התעשייה, תוך מתן ושימת דגש על שירות ואיכות ללא פשרות.

השירות שלנו

לצוות שלנו יש יכולת לתת מענה לתקלות אשר דורשות יחס של "כאן ועכשיו", כי מעל לכל מבחינתנו זה לתת לכם מענה מקצועי, אדיב ומהיר בתוך פחות מ 24 שעות (נסו אותנו).
אנו נספק מוצר, נתקן אותו אצלנו או בבית הלקוח. נתקעת ללא מכונת גרניק או בבעיה אחרת? אנו נגיע ונתקן, נגיע לעסק שלך ונראה שלא ניתן לתקן אצלך את מכונת השטיפה אז ניתן לך מכונת גרניק חלופית וניקח את שלך לתיקון.

אחריות מעבר לכל

רכשת את אחד ממכונת גרניק או כל מכונה שלנו בשנה האחרונה והיא התקלקלה? אל דאגה..יש לך "אבא ואמא" למכונה, אנו לא נפקיר אותך לבד! למען הסר ספר האחריות כמובן אינה תקפה לנזק אנושי שייגרם למכונה או לאביזרים הנלווים.

לא בטוחים באיזו מכונת גרניק לבחור? רוצים לקבל ייעוץ או מידע נוסף? חייגו עכשיו ונשמח לתת מענה במתאים רק לצרכים שלכם!