מכונות שטיפה לרצפות קונים באלרז!

מכונות שטיפה לרצפות – בחברת אלרז אנו מקפידים על בחירת יבוא מכונות שטיפה לרצפות חדישים ומתקדמים ביותר בתחום, ובצורה זו אנו מצעידים קדימה את ענף מכונות שטיפה לרצפות בישראל. נוסף לאספקת מכונת שטיפה לרצפות, אנו מתמחים ביבוא/שירות, תיקון ואספקה של מכונות שטיפה בלחץ מים, מכונות טיאוט, מכונות פוליש, מכונות לניקוי רצפה בלחץ קיטור וחומרי ניקוי, השכרת מכונות ועוד לחברות ולגופים המובילים בשוק התעשייה, תוך מתן ושימת דגש על שירות ואיכות ללא פשרות.

השירות שלנו

לצוות שלנו יש יכולת לתת מענה לתקלות אשר דורשות יחס של "כאן ועכשיו", כי מעל לכל מבחינתנו זה לתת לכם מענה מקצועי, אדיב ומהיר בתוך פחות מ 24 שעות (נסו אותנו). אנו נספק מכונת שטיפה, נתקן אותה אצלנו או בבית הלקוח. נתקעת ללא מכונות שטיפה לרצפות או בבעיה אחרת? אנו נגיע ונתקן, נגיע לעסק שלך ובמידה ולא נוכל לתקן אצלך את מכונת שטיפה לרצפה אז ניתן לך מכונה חלופית וניקח את שלך לתיקון.

אחריות מעבר לכל

רכשת את אחד ממכונות שטיפה לרצפות או כל מכונה אחרת שלנו בשנה האחרונה והיא התקלקלה? אל דאגה..יש לך "אבא ואמא" למכונה, אנו לא נפקיר אותך לבד!
*למען הסר ספר האחריות כמובן אינה תקפה לנזק אנושי שייגרם למכונה או לאביזרים הנלווים.

לא בטוחים באיזו מכונת שטיפה לרצפות לרכוש? רוצים לקבל ייעוץ או מידע נוסף? חייגו עכשיו ונשמח לתת מענה במתאים רק לצרכים שלכם!