מכונות שטיפה גרניק – מגיע לך הכי טוב!

מכונות שטיפה בלחץ מים חמים – בחברת אלרז אנו מקפידים על בחירת יבוא ושיווק מכונות שטיפה גרניק חדישות טכנולוגית ומתקדמות ביותר בתחום התעשייה, ובצורה זו אנו מצעידים קדימה את ענף מכונות שטיפה גרניק בישראל. נוסף לאספקה ושירות של מכונת גרניק, אנו מתמחים ביבוא/ייעוץ, תיקון ואספקה של מכונות גרניק מקצועיות, מכונות טיאוט, מכונות פוליש, מכונות לניקוי רצפה, השכרת מכונות לניקוי רצפה, יד שנייה של מכונות וחומרי ניקוי לחברות ולגופים המובילים בשוק הישראלי, תוך מתן ושימת דגש על שירות ואיכות ללא פשרות.

השירות שלנו

לצוות שלנו יש יכולת לתת מענה לתקלות אשר דורשות יחס של "כאן ועכשיו".. כי אנו מאמינים שמעל לכל צריך לתת לכם מענה מקצועי, אדיב ומהיר בתוך פחות מ 24 שעות (נסו אותנו).
אנו יכולים לספק מוצר, נתקן אצלנו או בבית הלקוח. נתקעת ללא מכונת שטיפה גרניק או נתקלת בבעיה אחרת? אנו נגיע ונתקן בעסק שלך, במידה והתיקון מורכב נספק לך מכונת שטיפה גרניק חלופית וניקח את המכונה שלך לתיקון במעבדה שלנו עד להחזרתה בצורה תקינה.

שירות מעל הכל

אנו מאמינים בלהעניק שירות וזהו אחד מהיסודות והערכים של חברת אלרז, לכן כחלק משירות ללקוחותינו אנו ערוכים לכל דבר

  • בעת קבלת קריאת השירות אנו נגיע לאתר הלקוח בתוך פרק זמן של עד 24 שעות
  •  לרשותנו 10 טכנאים אשר מעניקים ללקוחותינו שירות ברחבי הארץ
  • בכל רכישה של מכונה האחריות היא של 12 חודשים
  • בעת תקלה אנו מספקים מכונה חליפית עד לסיום תיקון המכונה התקולה
  • אולם תצוגה רחב לרשותכם, ניתן להגיע ולהתרשם מביצועי המכונות
  • חברת אלרז הנה משווקת ומייבאת מכונות שטיפה מאיטליה

בואו ליהנות מהשירות וממיטב המכונות שלנו

לא בטוחים באיזו מכונות שטיפה גרניק לבחור? רוצים לקבל ייעוץ או מידע נוסף? חייגו עכשיו ונשמח לתת מענה במתאים רק לצרכים שלכם!