מכונת שטיפה לרכב

מכונת שטיפה לרכב לניקוי ושטיפת לכלוך כבד!

מכונות שטיפה בלחץ, מכונת קיטור אדים ללא מים – idromatic מיועדת לשטיפת רכבים בחלקו הפנימי של הרכב וחלקו החיצוני. מכונת שטיפה לרכב, רכבות, שטיפה בחניונים, ניקוי חלונות ועוד.. החל מהיום תוכלו לשטוף בחלקים הפנימיים מבלי לפחד שהציוד יירטב ויתקלקל…כי מכונות העובדות על אדים הנם מכונות חזקות אשר עובדות ללא צורך במים, בואו לראות את הביצועים של מכונת שטיפה בלחץ קיטור מבית idromatic האיטלקית.

מכונת שטיפה לרכב מתאימה מאוד לשימושים כגון ניקוי רכיבים אלקטרוניים. מכונת קיטור לרכבים, מכונה לשטיפה לרכב פנים (דשבורד) וחוץ לרכב וכד'. עבודה עם מכונת אדים לעבודה ברכב מגבירה את יכולת הצלחת הניקוי על ידי המרת מים לקיטור תוך שימוש בסמרטוט רצפה מיקרופייבר המגדיל את יכולת הספיגה. כעת ניתן לנקות את האביזרים ושאר הדברים אותם אתם רוצים לנקות.

אנו נותנים על כל המוצרים של idromatic אחריות ושירות לשנה מיום הקניה, צלצלו עכשיו להדגמה!

בחברת אלרז אנו מקפידים על בחירת יבוא של מכונת שטיפה לרצפה ומכונות שונות בתחום הניקיון חדישים ומתקדמים ביותר בתחום, ובצורה זו אנו מצעידים קדימה את ענף מכונת שטיפת רצפות בישראל. נוסף לאספקת מכונת שטיפת רצפה, אנו מתמחים גם בשיווק ויבוא של מכונות טאטוא מכני וחשמלי, מכונת ניקוי פוליש, מכונות לתעשייה וחומרי ניקוי, וכמו כן בהשכרת מכונת שטיפת רצפה לחברות ולגופים המובילים בשוק התעשייה, תוך שימת דגש על שירות ואיכות ללא פשרות.

מכונת קיטור וערך מוסף של שירות באלרז יותר מתמיד

אנו באלרז מאמינים בלהעניק שירות איכותי וזהו אחד מהיסודות והערכים של חברתנו, לכן כחלק משירות ללקוחותינו אנו ערוכים לכל דבר, מתן מענה למכונות בתעשייה בעיקר ובפרט לגוון הרחב של מכונות שטיפה בלחץ קיטור

  • בעת קבלת קריאת השירות אנו נגיע לאתר הלקוח בתוך פרק זמן של עד 24 שעות
  •  לרשותנו 10 טכנאים אשר מעניקים ללקוחותינו שירות ברחבי הארץ למגוון של מכונות שטיפת ריצפה
  • בכל רכישה של מכונת שטיפה לרכב בלחץ קיטור ללא מים חדשה האחריות היא של 12 חודשים
  • בעת תקלה אנו מספקים מכונת שטיפה לרכב בלחץ קיטור חליפית עד לסיום תיקון המכונה התקולה
  • אולם תצוגה רחב לרשותכם, ניתן להגיע ולהתרשם מביצועי המכונות
  • חברת אלרז הנה משווקת ומייבאת מכונה לשטיפה של רכבים עם קיטור מבית idromatic מאיטליה

בואו ליהנות מהשירות וממיטב המכונות שלנו ולא רק עם מכונות שטיפה בלחץ קיטור

לא בטוחים באיזו מכונה לשטיפה בלחץ מים לבחור? רוצים לקבל ייעוץ או מידע נוסף? חייגו עכשיו ונשמח לתת מענה שיתאים רק לצרכים שלכם!

לחצו כאן למידע נוסף על גרניק להשכרה