מכונות שטיפה בלחץ מים חמים

קיטור מים הוא מכונת שטיפה בלחץ מים חמים אשר הנו מכשיר תעשייתי מסוג קיטור ומוצר חובה לכל התעשייה בישראל, אנו בחברה ובצוות אלרז מקפידים שיבוא מכונת שטיפה עם לחץ מים חמים יהיו בחזית הטכנולוגיה, חדישות ומתקדמות ביותר בתחום, ובצורה זו אנו מצעידים קדימה את ענף מכונות שטיפה בלחץ מים חמים, גרניק וקיטור בישראל. כמון ובנוסף לאספקת המכונות אנו לא נשאיר אותך לבד מסיבה מאוד פשוטה שההתמחות שלנו היא גם בשירות, תחזוקה ויבוא של מכונות קיטוראחרות לתעשייה כגון, מכונות לשטיפת ריצפה, קיטור מים חמים, מכונות המיועדות לתעשייה וחומרי ניקוי, וכמו כן בהשכרת מכונות שטיפה בלחץ מים חמים לחברות ולגופים המובילים בשוק התעשייה, תוך שימת דגש על שירות ואיכות ללא פשרות.

לפרטים נוספים ותאום פגישה צרו קשר או בטלפון 08-941-44-77

קיטור מים חמים עם אחריות

אנו באלרז מאמינים שאם ניתן שירות טוב אז נקבל את זה בחזרה, שירות וזהו אחד מהיסודות והערכים של חברתנו, לכן כחלק משירות ללקוחותינו אנו ערוכים לכל דבר:

  • בעת קבלת קריאת השירות אנו נגיע לאתר הלקוח בתוך פרק זמן של עד 24 שעות
  • לרשותנו 10 טכנאים אשר מעניקים ללקוחותינו שירות ברחבי הארץ
  • בכל רכישה של מכשיר קיטור ישנה אחריות היא של 12 חודשים
  • בעת תקלה אנו מספקים מכונה חליפית עד לסיום תיקון המכונה התקולה
  • אולם תצוגה רחב לרשותכם, ניתן להגיע ולהתרשם מביצועי המכונות
  • חברת אלרז הנה משווקת ומייבאת מכונות תעשייתיות לשטיפות בלחץ מים חמים, קיטור מים, גרניקים ואביזרים נלווים ביבוא אישי מאיטליה

בואו ליהנות מהשירות וממיטב המכונות שלנו – אנו ניתן את השירות הטוב ביותר, במחיר הטוב ביותר ובאיכות הטובה ביותר, תוך שימת דגש על שירות מהיר ואיכותי!

לא בטוחים באיזו מכונת שטיפה בלחץ מים חמים לבחור? רוצים לקבל ייעוץ או מידע נוסף? חייגו עכשיו ונשמח לתת מענה שיתאים רק לצרכים שלכם!

לחצו כאן לקטלוג של גרניק