מכונות טיאוט ברמה ובאיכות ללא פשרות – וידאו

מטאטא מכני בחברת אלרז אנו מקפידים בבחירת יבוא מכונות טיאוט – מטאטאים תעשייתים חדישים ומתקדמים ביותר בתחום, ובצורה זו אנו מצעידים קדימה את ענף מכונות הטיאוט בישראל. נוסף לאספקת טיאוט אנו מתמחים בשיווק ויבוא עבור מכונת שטיפה וניקוי לשטיחים וריפודים, תיקון ואספקה של מכונות שטיפה, מכונות טיאוט, מכונות פוליש, מכונות לניקוי רצפה וחומרי ניקוי, השכרת מכונות  ועוד לחברות ולגופים המובילים בשוק התעשייה, תוך מתן ושימת דגש על שירות ואיכות ללא פשרות.

השירות שלנו

לצוות שלנו יש את היכולת לתת מענה לתקלות אשר דורשות יחס של "כאן ועכשיו", כי מעל לכל מבחינתנו בראש ובראשונה זה לתת לכם מענה מקצועי, אדיב ומהיר בתוך פחות מ 24 שעות (נסו אותנו). אנו נספק מוצר, נתקן אותו אצלנו או בבית הלקוח. נתקעת ללא מכונת טיאוט או בבעיה אחרת? אנו נגיע ונתקן, נגיע לעסק שלך ובמידה ולא ניתן לתקן אצלך את מכונת הטאטוא אז ניתן לך מכונה לטאטוא חלופית וניקח את שלך לתיקון.

אחריות מעבר לכל

רכשת את אחד מטאטא תעשייתי או כל מכונה אחרת שלנו בשנה האחרונה והיא התקלקלה? אל דאגה..יש לך "אבא ואמא" למכונה, אנו לא נפקיר אותך לבד! למען הסר ספר האחריות כמובן אינה תקפה לנזק אנושי שייגרם למכונה או לאביזרים הנלווים.

לא בטוחים באיזו מכונת טיאוט / מטאטא תעשייתי לבחור? רוצים לקבל ייעוץ או מידע נוסף? חייגו עכשיו ונשמח לתת מענה במתאים רק לצרכים שלכם!