מטאטא תעשייתי רכוב / בנזין / דיזל / מצבר

חיפשתם מטאטא תעשייתי רכוב או מכונת טאטוא לכביש הגעתם למקום הנכון!

כחלק מיבוא לשוק התעשייתי ומתן מענה מקצועי חברת אלרז שמה לעצמה למטרה לייבא מכונת טאטוא תעשייתיות מטאטא תעשייתי עם מנוע ברמה גבוה ואיכותית בייבוא ישירות מאיטליה, כמו כן תוכלו ליהנות משירות ברמה גבוה עבור מכונת טאטוא תעשייתיות, מטאטא תעשייתי רכוב מסוג בנזין / דיזל או מצבר ע"פ הצרכים שלכם.

למה לבחור בחברת אלרז ברכישת מטאטא תעשייתי?

פשוט מאוד, כי בחברת אלרז מקפידים בבחירת יבוא מטאטא תעשייתי רכוב חדיש ומתקדם ביותר בתחום, ובצורה זו אנו מצעידים קדימה את ענף מכונת טאטוא ובכלל מטאטא תעשייתי בישראל. נוסף לאספקת מטאטא תעשייתי אנו מתמחים בשיווק ויבוא עבור מכונת ניקוי לשטיחים וריפודים, תיקון ואספקה של מכונת טאטוא ושטיפה, מכונות פוליש מקצועיות, מכונות לניקוי רצפה וחומרי ניקוי, השכרת מכונות ועוד לחברות ולגופים המובילים בשוק התעשייה, תוך מתן ושימת דגש על שירות ואיכות ללא פשרות.

מכונת טאטוא ועוד..השירות מעל הכל!

לצוות שלנו יש את היכולת לתת מענה לתקלות אשר דורשות יחס של “כאן ועכשיו”, כי מעל לכל מבחינתנו בראש ובראשונה זה לתת את המענה המקצועי ביותר שיש, בצורה מהירה ואדיבה ומתוך פחות מ 24 שעות (נסו אותנו).
אנו נספק מוצר מכונת טאטוא, מכונות פוליש, שואבי אבק, מכונות שטיפה, נתקן אותם אצלנו או בבית הלקוח. נתקעת ללא מטאטא תעשייתי או בבעיה אחרת? אנו נגיע ונתקן, נגיע לעסק שלך ובמידה ולא ניתן לתקן אצלך את מכונת הטאטוא אז ניתן לך מכונה לטאטוא חלופית וניקח את שלך לתיקון.

אחריות מעבר לכל

רכשת את אחד ממכונות לטאטוא או כל מכונה אחרת שלנו בשנה האחרונה והיא התקלקלה? אל דאגה..יש לך “אבא ואמא” למכונה, אנו לא נפקיר אותך לבד!  לא בטוחים באיזה מטאטא תעשייתי רכוב או באיזה מכונת טאטוא ממונעות לבחור? רוצים לקבל ייעוץ או מידע נוסף? חייגו עכשיו ונשמח לתת מענה במתאים רק לצרכים שלכם!

*למען הסר ספק, מטאטא תעשייתי מגיע עם אחריות והאחריות אינה תקפה לנזק אנושי שייגרם למכונה או לאביזרים הנלווים.

לחצו כאן למידע נוסף על מכונת שטיפה לרכב