מטאטא מכני

מטאטא מכני עם מצברים וללא מצברים, לרוב מתאים לשימוש במשטחי אספלט, רצפת בטון ועוד בואו להדגמה באלרז!!!

אם חיפשת מטאטא חשמלי עם מצבר הגעת למקום הנכון! כחלק מיבוא לשוק התעשייתי ומתן מענה מקצועי חברת אלרז שמה לעצמה למטרה לייבא מטאטאים מכניים חשמליים תעשייתיים איכותיים בייבוא מאיטליה, כמו כן תוכל ליהנות משירות ברמה גבוה עבור מכונות טאטוא תעשייתיות, מטאטא תעשייתי רכוב מסוג בנזין / דיזל או מצבר ע”פ הצרכים שלכם.

בחברת אלרז אנו מקפידים בבחירת יבוא מטאטא תעשייתי, מטאטא חשמלי חדיש ומתקדם ביותר בתחום, ובצורה זו אנו מצעידים קדימה את ענף מכונות הטאטוא התעשייתי בישראל. נוסף לאספקת מכונת מטאטא עם מצבר אנו מתמחים בשיווק ויבוא עבור מכונת ניקוי לשטיחים וריפודים, תיקון ואספקה של מכונות שטיפה, מכונות פוליש, ליטוש, קרצוף, מכונות לניקוי רצפה וחומרי ניקוי, השכרת מכונות ועוד לחברות ולגופים המובילים בשוק התעשייה, תוך מתן ושימת דגש על שירות ואיכות ללא פשרות.

אנחנו לא מטאטאים מתחת לשטיח את השירות שלנו

לצוות שלנו יש את היכולת לתת מענה לתקלות אשר דורשות יחס של “כאן ועכשיו”, כי מעל לכל מבחינתנו בראש ובראשונה זה לתת לכם מענה מקצועי, אדיב ומהיר בתוך פחות מ 24 שעות (נסו אותנו). אנו נספק מוצר, נתקן אותו אצלנו או בבית הלקוח. נתקעת ללא מטאטא שהוא מכני? חשמלי? או בבעיה אחרת? אנו נגיע ונתקן, נגיע לעסק שלך ובמידה ולא ניתן לתקן אצלך את מכונת הטאטוא אז ניתן לך מכונה לטאטוא חלופית וניקח את שלך לתיקון.

מטאטא מכני לרכישה עם אחריות ושירות ברמה אחרת!

רכשת את אחד מהמטאטאים המכניים שלנו או כל מכונה אחרת בשנה האחרונה והיא התקלקלה? אל דאגה! יש לך “אבא ואמא” למכונה, אנו לא נפקיר אותך לבד! לא בטוחים באיזה מטאטא מכני לבחור? רוצים לקבל ייעוץ או מידע נוסף? חייגו עכשיו ונשמח לתת מענה במתאים רק לצרכים שלכם!

* למען הסר ספק, האחריות אינה תקפה לנזק אנושי שייגרם למטאטא המכני או לאביזרים הנלווים.

לחצו כאן למידע נוסף על מכונת שטיפה לרצפה יד שניה
לחצו כאן למידע נוסף על שואב אבק תעשייתי