גרניק תעשייתי

גרניק או מכונות קיטור לשטיפה במים חמים? מי לא מכיר את בעיית הלכלוך הקיימת בכל עסק ובית בישראל? כאן תוכלו למצוא פתרונות..

גרניק – מכונה לשטיפה עם לחץ במנוע עצמי. משרדים ובתי עסק בתעשייה מושכים אליהם אבק ולכלוך בצורה קבועה. ניקוי במשרד זוהי משימה על פני השטח, שאינה צריכה לארוך זמן ממושך ואמורה להיות קלה יחסית ולמטרה זו אנו ממליצים לנקות את המשטחים עם מכשירי לניקוי עם לחץ מים מנוע עצמי, גרניק או מכונת קיטור בגלל התוואי של השטח אשר משתנה ממקום למקום, יכולת הניוד שלנו והשינוע של מכונה כזו או אחרת ועוד…עם המכשיר גרניק לניקוי עם לחץ מים חמים ובפרט מנוע עצמי אשר מיועדת לעבודה במבני תעשייה, כמו כן מכשיר גרניק מתאים לניקוי במחסנים, מכולות, בתי ספר, גרפיטי ועוד בכדי שנוכל להוציא את שיירי הלכלוך החזק והאבק שנחים להם בסיבי המשטח אותו אנו מנקים ומונעים את המכשירים או המבנים מלעבוד בצורה נאותה. לשם השגת המטרה צריך מכשיר שטיפה עם מים חמים.

לפרטים נוספים ותאום פגישה צרו קשר או בטלפון 08-941-44-77

מתן מענה מקצועי ואדיב , בניה ייעודית וקסטומיזציה למכשיר הגרניק הבאה שלך

אנו בחברת אלרז מכשירי ניקוי מתקדמות מייבאים את קו המוצרים של חברת pressure-pro ומספר דגמי גרניק נוספים, מעבר לכך אנו יכולים ומבצעים עבודות מיוחדות שמשלבות קסטומיזציה לצורכי הלקוח. לנו יש את היתרון הגדול במתן מענה שירות ובהתחייבות למקצועיות, גם לגרניק שתבחרו לרכוש מאיתנו וגם ליקטור מים, יתרה לכל המכונות שיוצגו באתר. חברת אלרז מספקת פתרונות של מכשירי גרניק, אדים, קיטור בחום ועוד החל מדגמים שונים לכל מכשירי שטיפה עם לחץ מים חמים, מכשירי טאטוא תעשייתיות, שואבי אבק, מכונה לניקוי שטיחים או ריפודים, מכשירים לניקוי מבנים, גרפיטי ועוד באתר תוכלו לקבל מידע נוסף על מכונות השטיפה ולצפות בסרטונים של מוצר ומוצר

התקשרו עכשיו לחברתנו ותקבלו מידע נוסף בבחירת מכשיר גרניק או מכונת קיטור –  08-941-44-77