מכונות ליטוש למגוון משטחים – איך זה עובד?

היום ישנו ביקוש הולך וגובר למכונות ליטוש, מאחר ומדובר על הדרך הנוחה והיעילה ביותר לחדש את הריצוף של הבית. אף אחד לא היה רוצה לחיות בבית בעל מרצפות ישנות ומוכתמות, המעניקות אווירה מוזנחת וישנה לכל חלל הבית.

יש לזכור כי מרצפות ישנות וסדוקות עלולות לגרום לכל דירה להיראות ישנה ולא נעימה למגורים, אך באמצעות מכונות ליטוש מקצועיות ואיכותיות, ניתן להבטיח לעצמכם רצפה מבריקה ונקייה, שתספק מראה של ריצוף חדש. לכן אין זה מפתיע כי לא מעט חברות ניקיון וחברות המתמחות בתחום הליטוש, ירכשו לעצמן את מכונות הליטוש האיכותיות והמקצועיות ביותר.

אנו בחברת אלרז מכונות ניקוי מתקדמות בע"מ נשמח לספק לכם מכונות ליטוש ברמה הגבוהה ביותר. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של מעל 15 שנה בתחום ונשמח לסייע ולייעץ לכם לגבי סוגי מכונות הליטוש המתאימים ביותר לצרכים ולרצונות שלכם. 

מה כדאי לדעת לגבי מכונות ליטוש?

קודם כל, כדאי לדעת כי ניתן היום למצוא בשוק מגוון רחב של מכונות ליטוש שונות, המתאימות לעבודה על משטחים מסוגים שונים. יש לזכור כי חלק מהמשטחים נחשבים לרגישים יותר, לכן הם יזדקקו לעבודת ליטוש עדינה יותר, לעומת משטחים אחרים, שיאפשרו עבודת ליטוש אגרסיבית יותר. לכן חשוב להתאים את מכונת הליטוש לסוג המשטחים הרלוונטיים, מאחר ולא כל המכונות מותאמות לעבודת ליטוש עדינה.

כמו כן, יש לתת את הדעת לגבי החברה או המותג שמייצרים את מכונות הליטוש, מאחר והחוכמה היא כמובן להתעסק אך ורק עם מכונות ליטוש ברמה הגבוהה ביותר, על מנת להבטיח לעצמכם עבודה יעילה, מהירה ואיכותית יותר. 

מכונות ליטוש – נקודות חשובות שכדאי להכיר

כדאי לדעת כי מכונות ליטוש חדשניות משתמשות בשיטות עבודה מתקדמות יותר, המאפשרות עבודה מקצועית ויעילה יותר, תוך זמן קצר מהרגיל. יש לזכור כי עבודת ליטוש מאפשרת להסיר את השכבה העליונה של המשטח, דבר המאפשר לחשוף את השכבה הפנימית והרעננה. זוהי דרך יעילה לאפשר לכל אחד ליהנות ממשטח נקי ומבריק יותר, ללא שום צורך לרצף מחדש.

ניתן להשתמש במכונת הפוליש לצורך ניקוי והברקה של משטחים שונים ולצורך ניקוי הרצפה לאחר שיפוץ. פוליש ווקס למשל מהווה את סוג הפוליש המתאים לכל סוגי המשטחים והוא נחשב לזול ביותר ויש לחדשו אחת לשנה. לעומת זאת, פוליש אקרילי מיועד בעיקר למרצפות העשויות מ- PVC, ולכן הוא מתאים לשימוש בבתים פרטיים, משרדים ומפעלים. הוא מחזיק מעמד למשך שנתיים – שלוש, בדיוק כמו פוליש קריסטל. פוליש קריסטל מתאים לאריחי אבן או שיש, ואינו מתאים למשטחים חיצוניים, מאחר והשמש שוחקת את פעולתו.

אנו בחברת אלרז מכונות ניקוי מתקדמות בע"מ נשמח לספק לכם מבחר רחב של מכונות ליטוש למגוון משטחים. אנו מספקים הן שירותי השכרה והן מכירה של מכונות ליטוש חדשות ומשומשות. למידע נוסף, צרו קשר.