מכונה לשטיפה בלחץ קרנזל kranzle יד שניה – מכונת חד פאזי

מכונה לשטיפה בלחץ קרנזל kranzle יד שניה, חד פאזי

מכונות שטיפה בלחץ מים

כמעט בכל אזור תעשייה, חנות גדולה, או בית עסק, משתמשים היום לצורך הניקוי במכונת שטיפה בלחץ מים. ניתן לומר כי המכונות הללו הצילו את הדור. אם בעבר נאלצו עובדי הניקיון שבכל מקום להסתובב עם מקל וסמרטוט וכמובן דלי מים עם חומרי ניקוי על מנת לנקות את הרצפה, הרי שהיום נחסך כל זה, ובמכונה אחת מתבצעת כל העבודה.

מכונות שטיפה בלחץ מים – איך בוחרים אותם?

הבחירה במכונת הלחץ היא לגמרי לא פשוטה וקלה. המגוון הוא עצום וההיצע גדול מאוד, וקשה עד מאוד לבחור במכונה המתאימה שתעשה את העבודה כראוי. לשם כך יש להתמקד בצורך האישי שרלוונטי למקום ולמצב. אם מדובר במוסך בו יש הרבה לכלוך קשה, כתמי שמן, גריז ועוד מרעין בישין שכאלה, יש לבחור במכונה שפועלת על קיטור מים חמים. מכונה כזו תצליח למגר אף את הכתמים העקשניים ביותר. אך אם מדובר בעבודת ניקיון רגילה של בית או של חנות, שם חבל ללכת על מכונת השטיפה בלחץ מים הפועל באמצעות המים החמים, כי המים הקרים יצליחו לעשות את העבודה היטב וחבל לשלם על תחזוקה של מכונה יקרה יותר הצורכת יותר אנרגיה לשם התפעול שלה.

יש גם הבדל משמעותי מבחינת הספק הכוח של המכונות, כאשר מכונה המיועדת לניקיון ביתי לא צריך להיות עם הספק גבוה מאוד. בדרך כלל יספיק לה הספק של 10 – 16 בר, וכאשר מדובר במכונה המיועדת לתעשייה, שם אי אפשר יהיה להסתפק במכונה עם הספק כוח בסדר גודל כזה אלא יהיה צורך לבחור במכונה הרבה יותר חזקה המסוגלת להספק כוח של 250 בר.

הגודל של המכונה זהו גם נתון משמעותי. לשימוש פשוט וקל אין צורך במכונה גדולה ומסורבלת שקשה להפעיל אותה וקשה להשתמש בה. אך כאשר מדובר במכונה שהיא לצרכי תעשייה, או אז אין אפשרות להסתפק במכשיר ביתי שלא תצליח להשתלט על המלאכה.

ניתן לומר שהבחירה הנכונה במכונה המתאימה זוהי הנקודה המשמעותית ביותר בכל העניין וזה מה שיקבע בסופו של דבר את שביעות הרצון מהמכונה.

לכן, כדאי תמיד לפנות אל המומחים המציעים את הייעוץ המקצועי והנכון ביותר בהסתמך על הידע שלהם והניסיון שלהם בתחום מכונות השטיפה בלחץ מים.