חומר בסיס להכנת קריסטל X 1

חומרי ניקוי חומר בסיס להכנת קריסטל X 1

קריסטל X 1 הנו חומר בסיס המיועד לתחילת עבודה, החומר מיועד לניקוי ראשוני של האבן וחיזוק שלה על מנת שציפוי הקריסטל יעמוד לזמן ממושך. השימוש עם מכונה בלבד ומומלץ לבצע בצמר מס' 1 או 2 לקריסטל.

בסיס להכנת קריסטל, שימושים:

חומר בסיס מיוחד להכנת המשתח לזיגוג קריסטלי. קל לשימוש, מנקה ואוטם נקבוביות. מזגג ונותן הכנה לפעולת זיגוג הקריסטל. יכולת היצמדות ואורך חיים ממושך, אינו משאיר סימנים, לא מחליק, מתאים לשיש, טראצו ומוזיקאה חלקה.

הוראות שימוש בחומר קריסטלי X1:

לעשות בחומר שימוש כפי שהוא, ללא שום תוספת. לנער היטב לפני השימוש. יש לפזר כמות קטנה על פני שטח קטן 1.5 מ'X 1.5 מ' ולעבד את משטח מכונת הקירצוף (כדוגמת גבילי) עם צמר פלדה מתאים. לעבד את המשטח שתי וערב עד שהמשטח יתייבש וישג הברק הרצוי. ניתן לחזור על הפעולה ככל שיידרש. לשפר לרמת ברק. בסיום מומלץ מאוד לטאטא את הרצפה משאריות צמר הפלדה.

הוראות בטיחות לעבודה עם חומר ניקוי קריסטל X1:

לא למאכל! רעיל! חומר משתך (קורוזיבי)

הוראות סיכון: רעיל בבליעה, גורם כוויות, מגרה את העור והעיניים

נוראות בטיחות:

מנע ממגע בעור ובעיניים. במקרה של מגע בעיניים יש לשטוף מיד בהרבה מים ויש לפנות ליעוץ רפואי. השתמש בביגוד מגן, בכפפות מגן, משקפי מגן/פנים מתאימים. במקרה תאונה או אם תחוש ברע יש מידית לפנות לרופא לצורך ייעוץ רפואי ולהציג את תווית אריזת חומר קריסטל X1. יש לאחסן במקום קריר ומוצל והרחק מהישגם של הילדים.

מכונות טטוא כביש, מכונות טיאוט תעשייתיות, חומרי ניקוי, מכשירי ניקוי, מכונות ניקוי - אלרז