גרניק תלת פאזי סידוס 200/15

גרניק תלת פאזי – מכונות שטיפה בלחץ מים חמים – מכונת שטיפה גרניק חשמל תלת פאזי מסוג סידוס 200/15 לעבודה קשה ומאומצת בתנאים קשים כולל כולל מערכת אוטומט מלא ויניקת כימיכלים.

מכשיר גרניק תלת פאזי – זהו בהחלט אחד ממכשירי הגרניק המקצועיים יותר, מכונה זו מיועדת לעבודה מקצועית ומאומצת לשטיפה של משטחי לכלוך קשה. גרניק מדגם סידוס 200/15 מגיע עם קנה דיזה וניתן לווסת את הלחץ של המים והספיקה כל זאת בהתאם לצורכים של המשתמש, ניתן לבצע הארכה לצינור הלחץ מעבר לסטנדרט בתוספת תשלום מעבר למה שמסופק עם המכשיר- גרניק מקצועי

פרטים טכניים:

לחץ: 200 בר – 2,900 psi
קצב זרימה: 15 ליטר/דק
המנוע: 7.5 HP
5.5 קילוואט
1400 RPM
טמ'פ 90 מעלות צלזיוס
230/400 וולט
מידות: 1186X640X883
משקל: 150 ק"ג

הערה: מכונה זו הנה מכונת גרניק תלת פאזי בלחץ מים חמים וקרים מדגם סידוס 200/15

לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן

גרניק תלת פאזי לעסקים קטנים ובינוניים

עסקים גדולים ובינוניים ,מושבים, ישובים, חקלאיים, מוסכים או כל עסק שיש לו צורך בשטיפה ועבודה עם מכונת גרניק, עם גרניק או מכונת קיטור ניתן לבצע ניקוי טוב למשטחים ופתרונות רבים ניקוי ותחזוקה שוטפת הכוללת את הניקוי השוטף והמטלות שיש לנו בחיי היומיום אם במשרד ואם בסביבה הביתית, ברפת, בבית המלון, רכבת, מטוס, מסעדה וכד'.

אתם רוצים פרטים נוספים, מעוניינים בגרניק, קיטור, שואב אבק תעשייתי, מכונת שטיפה לרצפה? רוצים להתייעץ ולרכוש רק אחרי שתראו את המכונה עובדת? אנחנו כאן בשבילכם, נגיע להדגים את המכונה לאחר שנתאם איתכם פגישה בצורה מסודרת, למה אתם מחכים? שלחו לנו את הפרטים שלכם בתיבת צור הקשר ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.

Save

Save