מבצע מיוחד פיקו

גרניק בלחץ מים קרים – מכונת שטיפה בלחץ מים  PICO 160/9 – מכונה חצי מקצועית

מכונת שטיפה בלחץ מים קרים דגם PICO 160/9, מכונת שטיפה גרניק בלחץ מים קרים מתוצרת IDROMATIC תוצרת איטליה

 כיצד בוחרים מכונת שטיפה לשימוש הביתי או העסקי?

שטיפה בלחץ מים קרים – רובינו מכירים את הקושי שטמון בניקוי האופנוע, ניקוי הג'יפ או כלי הרכב שחזר מהשטח, ואם מדובר בעסק אז בצורך לנקות משטחים, דק או סתם בחצר הבית, ולשימוש האישי לעבוד עם גרניק פרטי בכדי לשטוף את הרכב כבר מזמן לא היה כל כך קל. אך את הקושי כפי שאתם כבר בוודאי יודעים ניתן לפתור בקלות ייתר וזאת ע"י מכונת שטיפה בלחץ מים קרים הייעודית בשדיוק בשביל הצרכים הללו וכמעט לכל מטרה שתחפצו.

מגוון סוגים

יש מספר סוגים לא קטן של מוצר זה ומכונות שטיפה בלחץ מים שבהחלט יכולות להתאים למגוון רחב של משימות, קיימת מכונת שטיפה עם מים קרים וגם עם חמים (ברוב המקרים מכונת שטיפה בלחץ מים חמים תייקר את העלות ממכונה בלחץ מים חמים), מכונת שטיפה תעשייתית באשר היא תמיד תהיה עם מספר לא קטן של פרמטרים שונים וע"פ זאת אנו נבחר את הגרניק המתאים למשימה זו, אנו נשתדל לעזור לכם בלבטים ולפתור לכם את הדילמה בכך שנתחיל בחיוג קטן למספר 08-9414477 ובכך שתעשו שיחת טלפון קצרה אנו נברר איתכם מה הצרכים שלכם ע"י כך שנסדר אתכם במספר שאלון שיובילו אותנו ואתכם בעיקר למוצר הרצוי עבורכם.

 • ביצועים מדהימים
 • איכות ללא פשרות
 • הפעלה אוטומטית עם לחיצה על האקדח וכיבוי בעזיבת האקדח
 • לחץ עבודה 160 אטמוספרות (BAR )
 • מנוע חשמלי 3.1 כ"ס – 2800 סל"ד
 • ספיקת מים  9 ליטר מים לדקה
 • צינור לחץ משוריין – אורך 8 מ'
 • משקל 25 ק"ג
 • אקדח לחץ PA פריק
 • דיזת 3 מצבים
 • החלפת קנים בחיבור מהיר ללא צורך בכלים

* ניתן לעבוד עם המכונה ולהתרשם מהביצועים אצלנו בתצוגה.
*
מוצר זה ניתן עם אביזר נלווה כגון דיזת טורבו בתוספת תשלום.

מכונת שטיפה PICO 160/9 היא פשרה מושלמת בין הכח וניידות. גודל וכובד, מכונת שטיפה בלחץ חד פאזי זו היא חזקה מספיק כדי לספק תוצאות מקצועיות.

 

 

לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן

מוזמנים לחצר התצוגה להדגמה של מכונת שטיפה בלחץ מים קרים PICO 160/9

מכונת שטיפה זו מיובאת מאיטליה והנה לשטיפה עם מים קרים בלבד!!!

מכונה זו מתאימה לשימושים הבאים,

 • מכונה לניקוי גרפיטי
 • ניקוי שומנים
 • לניקוי ירוקת
 • לניקוי שטיפה בריכות
 • שטיפה בלחץ מים קרים

מכונת שטיפה בלחץ המכונה גם גרניק היא מכונת שטיפה שמתאימה למגוון פעולות ניקוי יסודיות בהן יש צורך בפירוק הכתם בזמן הניקוי. כאשר אנו מבצעים פעולות ניקוי מסובכות יותר אשר דורשות פירוק של כתמים קשים כמו בניקוי שטחים חיצוניים, חומרים מתקשים, בוץ, אבק, כתמי שמו וכו' מכונת שטיפה בלחץ יבצעו את המשימה בדרך הטובה ביותר.

מכונת שטיפה בלחץ מים דגם PICO 160/9

מכונות לשטיפה בלחץ מתאימות לשימוש בשלל משימות ניקוי לבתים פרטיים וכן למפעלים ועסקים בתחום התעשייה כמו למשל בניקוי חצרות וגינות, בתחנות דלק ובשטיפת רכב, בניקוי סדנאות עבודה, מוסכים, מחסני אריזה ועוד. מכונות שטיפה בלחץ של חברת מורן טכנולוגיות ניקוי מיוצרות בשלל דגמים להתאמה מושלמת של מכונת השטיפה בלחץ למשימה הייעודית שלה. מגוון מכונות שטיפה בלחץ בגדלים ובלחצים שונים מוצעים ללקוחות החברה אשר מקבלים ייעוץ וליווי בבחירת והתאמת מכונת שטיפה בלחץ לצורכי הלקוחות הפרטיים או העסקיים ולדרישותיהם.

מכונת שטיפה בלחץ קיטור או אדים היא מכונת לחץ לשטיפה במים קרים או חמים אשר מתאימה כמעט לכל המשימות ולמגוון רחב של פעולות הניקוי שהן בעיקרן יסודיות  בתכלית ובהן ישנו הצורך לפרק את הכתם בזמן הניקוי ע"י הלחץ שנעשה עם גרניק חד פאזי או תלת פאזי, מים חמים או קרים כאחד. כשצץ לנו הצורך בפעולת שטיפה וניקיון מסובכת אשר דורשות מאמץ בפירוק של הכתם הקשה כמו בשטיפה בלחץ של שטח חיצוני, חומר מתקשה אשר כבר קשה לפירוק עם דברים אחרים,כתמי בוץ ושמן, אבק וכד' מכונת שטיפה אשר גם האי בלחץ תבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

מי עושה שימוש במכונה זו?

מי עושה שימוש במכונת גרניק? מכונה לשטיפה בלחץ מים מתאימה למגוון רחב של שימושים בשלל מטרות ומשימות ניקוי שנציב לעצמנו, הן  למפעלים גדולים, מסגריות, נפחות, עסקים קטנים, מוסכים, בתים פרטיים וכן עסקים אשר עוסקים בתחום התעשייה כמו למשל מפעלי נסורת, נגריות, גינות, חצרות, חברות לשטיפת רכבים, תחנות דלק, סדנאות עבודה, מחסן של אריזות ועוד. מכונות שטיפה מסוג זה מתאימות לשלל רחב של משימות ניקוי. בחברת אלרס מכונות ניקוי מתקדמות בע"מ יש מכונות בלחצים ובגדלים שונים. אנו מעל 8 שנות פעילות מציעים את שירותינו ליותר מ 4,000 לקוחות גדולים וקטנים, נשמע גם אם אתה תהיה מבין לקוחותינו.

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save