שואבי אבק תעשייתיים VS שואבי אבק ביתיים

היום ניתן למצוא בארץ לא מעט שואבי אבק תעשייתיים לצד שואבי אבק ביתיים. כל אחד יכול לבחור את סוג השואב המתאים ביותר לצרכים ולרצונות שלו, מאחר והמבחר רחב ומכיל שואבים המגיעים מחברות וממותגים שונים. אנו בחברת אלרז מכונות ניקוי מתקדמות בע"מ נשמח לספק לכם שואבי אבק תעשייתים ברמה הגבוהה ביותר.

אנו מחזיקים בניסיון של מעל 15 שנה בתחום ומקפידים להחזיק במלאי אך ורק שואבי אבק, המגיעים מהחברות המובילות והידועות ביותר. אנו מחזיקים בצוות של טכנאים מקצועיים ומיומנים, המספקים שירותי תיקון בכל רחבי הארץ. נשמח לסייע לכם לבחור את שואב האבק האידיאלי ביותר לצרכים ולרצונות שלכם, תוך כדי התחשבות במגבלות התקציב. אנו מקפידים על יחס הוגן, זמינות של 24 שעות ביממה וכמובן תעודת אחריות מקיפה למשך שנה שלמה.

שואבי אבק תעשייתיים VS שואבי אבק ביתיים – נקודות חשובות שכדאי להכיר

קודם כל, חשוב להבין כי ישנו הבדל עצום בין שואבי אבק תעשייתיים לבין שואבי אבק ביתיים, הן בעוצמה שלהם והן בתפעול ובתחזוקה שלהם. המפרט הטכני של שואבי אבק תעשייתיים חייב להיות מרשים במיוחד, מאחר ומדובר על שואב אבק שאמור לעמוד בעומס עבודה גבוה במיוחד. לעומת שואב אבק ביתי, הנמצא בשימוש מינימלי, שואבי אבק תעשייתיים נאלצים לעבוד שעות ארוכות על בסיס יומיומי.

לכן חשוב לבחור בשואב אבק אמין, המגיע מחברה מוכרת וידועה. זוהי הדרך היחידה להבטיח לעצמכם שואב אבק שיוכל ללוות אתכם לאורך השנים ולספק לכם את התוצאה היעילה והאיכותית ביותר בשטח. כדאי לדעת כי שואב אבק תעשייתי חייב להגיע בהספק ממוצע של 1200 וואט. לחץ השאיבה אמור להיות בסביבות 240 – 260 מיליבר והקיבולת של המיכל אמורה להגיע ל- 25 ליטר ומעלה.

שואבי אבק תעשייתיים VS שואבי אבק ביתיים – מה מעולם לא סיפרו לכם?

שואב אבק תעשייתי אמור לספק מענה יעיל ומהיר לצרכים של התעשיות השונות. שואב איכותי אמור להיות מסוגל להתמודד עם סוגים שונים של לכלוך ולאפשר שאיבה עוצמתית ואיכותית של משטחים גדולים, תוך זמן קצר בלבד. כמו כן, יש לוודא כי מדובר על שואב מקצועי, העומד בתקנים המחמירים ביותר ומאפשר הפעלה קלה ופשוטה.

ישנם אנשים שיבחרו לרכוש לעצמם שואב אבק תעשייתי לצרכים ביתיים, מאחר ומדובר על שואב עוצמתי ואמין, שיוכל לשמש אותם לאורך השנים. יש לוודא כי השואב מגיע עם אביזרים שונים, המאפשרים מגוון רחב של שימושים שונים. שואב תעשייתי מספק מערכת יניקה עוצמתית במיוחד, שלא ניתן למצוא בשום שואב אבק ביתי. מעבר לכך, שואב תעשייתי מסוגל להתמודד עם פרווה של בעלי חיים וישנם שואבים ייעודיים, המסוגלים אף לשאוב נוזלים.

אנו בחברת אלרז מכונות ניקוי מתקדמות בע"מ נשמח לספק לכם שואבי אבק תעשייתיים ברמה הגבוהה ביותר. לפרטים והזמנות, צרו קשר עוד היום!

 

קראו גם על מכונות טיאוט תעשייתיות וכן מכונות שטיפה לתעשייה