ניקוי יסודי עם מכונות שטיפה בלחץ מים

ניקוי מקצועי עם מכונות שטיפה בלחץ מים אינו עניין של מה בכך. כשאנו מאפיינים נכון את המטרות והמטלות אותן אנו רוצים לנקות יש צורך להיעזר בציוד רלוונטי שיכול להתאים למשימה. עולם הניקוי כבר מזמן לא נשען על אמצעים כגון מגב פשוט ויעה, אלו אמצעים מסורתיים ויעילים אך לא על משטחים גדולים ובטח ובטח שלא בניקוי שמצריך ניקוי תעשייתי, על מנת לקבל ניקוי יעיל, מקצועי ושייתן את התוצאה הדרושה אשר מצופה משירות מקצועי בתחום הניקוי. מכשירי ניקוי מקצועיים כגון מכשירי או מכונות שטיפה בלחץ מים עשויים להיות לשימוש גם ע"י המשתמש הבייתי המעוניין לנקות את ביתו הפרטי, החצר, החניה וכד'. אז במאמר זה אספנו בשבילכם מידע על מכונות שטיפה בלחץ וכל זאת על מנת שיהיה לכם קל יותר לבחור את המכונה שתתאים עבורכם.

מכונת שטיפה קיטור אדים - אסטרא סטימר EVO

מכונת שטיפה קיטור אדים – אסטרא סטימר EVO

מספר עקרונות בסיסיים עם מכונות שטיפה בלחץ מים

עקרון בסיסי אחד לדוגמא: כשאתם מעוניינים למשל, לנקות את החניה או חצר ביתכם, ויש לכם צורך להיעזר בצינור המחובר לברז רגיל. אתם מסובבים את ידית הפתיחה בכדי לפתוח את הברז ואז לוחצים את קצה הצינור בכדי ליצור לחץ, ובצורה זו השטיפה הופכת ליעילה יותר לשטיפת המשטח הרצוי. לאחר כמה דקות כנראה שהאצבע הלוחצת תתחיל לכאוב לכם ותתחילו לשחרר קצת את הלחץ את הלחץ על הצינור. התוצאה: יד או אצבע כואבת ולחץ שאינו באמת לחץ כפי שצריך באמת על מנת להיפתר מהלכלוך, במידה ונבצע התקנה מיוחדת שתכלות אקדח מים בחיבור לצינור אז כנראה שהתוצאה תשתפר, נכון? זה בדיוק הפתרון אותה מכונות שטיפה בלחץ מים מציעות. ברעיון הבסיסי, מכונות שטיפה בלחץ מים יכולות ומבצעות בדיוק את אותו התהליך, רק עם הרבה מאוד יותר לחץ. אם תעזרו בשילוב של מכונות שטיפה בלחץ מים בעבודה שלכם במקרה הנ"ל אז העבודה שלכם תהיה הרבה יותר קלה ונוחה ברוב רובו הגדול של עבודות השטיפה והניקוי. על מנת לבצע ניקוי מגוון וטיפול בדברים מיוחדים יש צורך לעשות שימוש גם באביזרים נלווים ומשתנים בהתאם הצורך המבוקש.

במידה והגעתם עד לכן והכל נשמע לכם יפנית, כל שנותר הוא פשוט לעשות בדק בית על חברת ניקיון טובה ואיכותית, אז למה אתם מחכים..צלצול אחד אלינו ואנו נשמח להמליץ לכם.

סוגי מכונות לשטיפה בלחץ

ההבדלים בין מכונת שטיפה אחת לאחרת משתנים במספר רב של פרמטרים, אנו ננקוב במספר מצומצם של הבדלים:

מכונה לשטיפה בלחץ - לחץ מים קרים - אלרז

מכונת שטיפה בלחץ מים קרים – אלרז

למעט ההבדלים שציינו בפניכם ההבדל המרכזי בין מכונות השטיפה השונות הוא סוג המנוע והמשאבה (RK/XW). כמו כן יש מספר מצומצם של מכונות אשר פועלות בעזרת מנוע חשמלי, ומכונות עם מנוע בנזין או סולר. הבחירה במכונה הנכונה עבורכם היא בדרך כלל בהתאם לסוג צרכי הפרויקט הייעודי, ולכן נבחר את העצמה הנכונה אשר דרושה לצורך ביצוע המטלה ותנאי המשטחים אותם אנו צריכים לנקות. עבור שימוש לניקוי רכב, שטיפה בבית, בחצר, בריכה וכד', השימוש עם מכונה בלחץ מים מנוע חשמלי כנראה שתעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר. אילו מכונות אשר מופעלות עם מנועי סולר או בנזין הן המכונות החזקות יותר מהמכונות מחושמלות (מלשון חשמליות). לעבודה מאסיבית ורצינית יותר נכנסות "שחקניות ראשיות" המכונות עם מנוע בנזיןעל מנת לנקות משטחים גדוליםוכשאין מקור חשמל זמין לחיבור תלת פאזי או חד פאזי.

בכתבה הבא נדגיש את יתרונות הקיטור

Save

Save

Save