מכונת שטיפה בלחץ מים – מכונות איכותיות

יש חברות אשר עצם שמן מעיד על ייחודן. כזאת היא חברת אלרז המייבאת ומשווקת מכונות לניקוי איכותיות ובטיחותיות העומדות בתווי התקן המחייבים והמחמירים. מכונות שטיפה בלחץ מים מתאימות לניקוי משטחים גדולים כגון: מפעלי תעשייה, סופרמרקטים, חנויות, קניונים, מוסדות ציבור- מתחמים שפוקדים אותם מאות אנשים.

מכונת שטיפה בלחץ מים

חשוב להתאים את סוג המכונה ועצמתה לשטח המיועד לניקוי. חלק מהמכונות מופעלות על ידי מצבר בעוד חלקן על ידי כבל חשמלי. מכונת שטיפה בלחץ של מים מותירה את המשטח נקי ויבש. לניקיון יש השפעה גדולה על דימוי העסק ועל היחס של לקוחות כלפיו. מקום נקי מותיר רושם חיובי. מקום כזה מכבד את בעליו ואת לקוחותיו. חברת אלרז מציעה לכם מגוון מכונות שטיפה, חסכוניות וקלות לתפעול, הנותנות תמורה מלאה להשקעה בהן. מכונות שטיפה בלחץ מים חמים או לחץ מים קרים (המתאימות לחקלאים, לקבלנים, לתחנות שטיפת רכבים וכל מקום ועסק שבעלי ומעדיפים מכונה ללא סולר גם מטעמים תקציביים).

מכונת שטיפה בלחץ מים קרים

בשונה מלחץ מים קרים מתאימה למי שלא נדרשים להסיר לכלוך שומני קשה להסרה ואף לא המסת החומר שנדרשת הסרתו או חיטוי המקום. החברה מציעה מכונות חמות וקרות בעלות מנוע ומשאבה לעבודת ניקיון יסודית ואפקטיבית. מפעלים ומוסדות ציבור שנדרשים לנקות שטחים גדולים ומכונות מסוגים שונים, חייבים שתהיה ברשותם, זמינה בכל עת, מכונת ניקוי היות שתמיד צפויים להיווצר כתמים, נזילות, הצטברות לכלוך וכל מה שמחייב ניקוי. מקום נקי הוא לא רק אסתטי ונעים יותר לעין ולשהייה בו. הוא משדר ומקרין סדר. הוא משדר מודעות לחשיבות הניקיון. הוא חלק מקבלת הפנים של המקום. הניקיון, כשלעצמו הוא גם כרטיס הביקור של החברה, גם חלון הראווה שלו וגם חלק מתעודת הזהות שלו. מכאן נובעת חשיבות השמירה על ניקיון המקום, וחשיבות רכישת מכונת שטיפה בלחץ מים.

מכונת שטיפה בלחץ מים חמים

מדיניות החברה מעמידה את הלקוח, שהוא היקר בנכסיה, במרכז. מערך מאומן ומיומן לש טכנאים נותן מענה לכל דרישה ומתקן כל תקלה. אחריות ניתנת לשנה אבל גם אם היא מתקלקלת לאחר תקופה זו, החברה ממשיכה להיות אחראית ונותנת מענה בתוך 24 שעות לכל היותר. החברה, המייבאת ומשווקת מכונות ניקוי איטלקיות של היצרניות המובילות בעולם, היא החברה בעלת נתח השוק הגדול ביותר בארץ (60% ) בשיווק מכונות ניקיון. הניסיון העצום שרכשו בעליה ועובדיה עומד לרשות הלקוחות, שרואים בחברה כתובת למוצרים המובילים בעולם ולשירות שאין כמוהו בעולם. גם לקוחות מזדמנים, חד פעמיים, שרוצים לשכור מכונת ניקוי עם מפעיל או בלעדיו יקבלו את אותו שירות מסור ואחראי שמקבלים הלקוחות הקבועים.

החברה, אשר שמה הטוב הולך לפניה, המהווה מופת של מצוינות, אחריות ומחויבות ללא פשרות וללא עיגולי פינות, שמחה וגאה להיבחר על ידי לקוחותיה ועושה כל מאמץ להמשיך להוביל בתחום זה.

Save