מה השימושים העיקריים עם מכונת קיטור

השימושים העיקריים כם מכונת קיטור – מכונת קיטור באה במספר צורות, האחת הנא מכונת קיטור עם שטיפה בלחץ מים חמים ואילו השניה היא מכונת שטיפה בלחץ קיטור אדים, בעצם המכונה עושה שימוש באדים ובמים חמים ונפלטים בלחץ אדם חזק מאוד לצורך חיטוי וניקוי המשטח אותו אנו מנקים. מכונת קיטור אשר עושה שימוש בשטיפה וניקוי עם לחץ מים חמים מאפשרות ניקוי ושטיפה בשימוש בלחץ ע"ג הלכלוך הקשה, ברוב המקרים לכלוך קשה דורש המסה של הלכלוך, לאחר מכן חיטוי המכשור הרפואי והציוד המכני. ברוב המקרים אנו נעשה שימוש עם מכונות קיטור לשטיפה ונשיג תוצאה מעולה עד מאוד עם חסכון כספי ניכר ומשמעותי.

מרבית האנשים אינם יודעים את השימושים העיקריים עם מכונת קיטור אך את הניקוי של הרצפה או של כל דבר שיעמוד דרכנו עם אדי קיטור יהיה אפקטיבי ברבה יותר מאשר ללא קיטור (קרי, מים חמים) ונכון לעכשיו ניתן למצוא מכונת קיטור כמעט בכל חברה שעוסקת בתחום ומייבאת באופן ישיר מכונות שטיפה בלחץ מים חמים או קרים. היום שימושי מאוד לבצע שטיפה בקיטור כמעט בכל בית, ארגון או בית עסק קטן/בינוני/גדול. מכונת קיטור בשטיפה בלחץ מסוגלת ללבצע ניקוי ולהתמודד עם סוגים שונים של לכלוכים, מהקשים ביותר ועד הקלים, בעיקר בחללים בינוניים/גדולים, ניתן לבצע ניקוי בסוגים שונים וקיצוניים.

מכונת קיטור, קון תלת פאזי מכונת שטיפה גרניק

אם בקיצוני עסקינן, אם נאמר לשם הדוגמא ויש לכם לכלוך בפינות מרגיזות אשר אין באמת גישה אליהן, מסילות וכד עם מכונת קיטור ניתן יהיה לעשות שימוש במקומות אלו בקלות, עם גישה ובנוחות יתר ולנקות את האבק שנצבר עם השנים. אז כפי שכבר ניתן להבין עם מכונת קיטור ובשילוב עם זידה נקודתית תוכלו לנקות לכלוך עם הימצאות בחללים קטנים מאוד, קשים וצפופים שיהיו וקשים שיהיו לכם תהיה הגישה.

מהם היתרונות של מכונת קיטור

מהם היתרונות של מכונת קיטור ביחס לשאר המכונות ניקוי הקיימות בשוק? מכונת קיטור מאפשרת שטיפה וניקוי יסודי לכל הדעות בשטחים גדולי ופתוחים ואפילו סגורים כאחד. עם מכונת קיטור ניתן יהיה לעשות שימוש במשטחים שונים ובשטחים פתוחים ויחד עם זאת ליהנות מתועלת של מכונת קיטור עם לחץ קיטור מים חמים לניקוי חיצוני מכשור עדין, מכשור מיוחד, ניקוי רכבים, מכונות מכניים, מכשירים אסטטיים ועדינים, גופים תעשייתיים, צינורות וכד' ולכן ניתן לעשות שימוש בניקוי ושטיפה של מכונות שטיפה עם קיטור לחץ מים חמים במבני תעשייה כגון מפעלי תעשייה, מוסכים, מרכזי מבקרים, מרכזי אחסון, בתי ייצור, מפעלים וכד'. ניקוי עם חברת ניקיון בעזרת מכונת שטיפה עם קיטור מתבצע בעיקר בקלות וביעילות רבה אשר אינו דורש מאמץ רב וזמן בעבודה וכל זאת ביחס ללכלוך הקיים שהוא שקשה להתמודד איתו. מכונת קיטור מתאימה לשטיפה מאוד וגם לניקוי ע"י חברת ניקיון אשר מבצעת עבודות מותאמות אישית ללקוחותיה בבניני משרדים, שטח ציבורי, כבישים, מוסדות, בתי ספר, מוסכים ואף מכונות תעשייתיות גדולות כגון טרקטורים, דחפורים, ג'יפים ועוד… אם הנכם מעוניינים לרכוש מכונת קיטור חשוב לבדוק את הפרמטרים הבאים,

 • יכולות העמידות ואמינות של המכונה
 • גובה ההספק של המשאבה
 • כובד המכונה
 • כמה ליטר לדקה המכונה יכולה לספר
 • מהי עוצמת הבר (Bar) = אטמוספירות
 • האם מדובר במנוע עצמי
 • אם מנוע עצמי האם כולל סטארטר
 • במידה ומדובר במנוע עצמי האם המכונה תהיה כוללת גם גלגלי שינוע
 • אם מדובר במכונת קיטור יד שניה האם יש אחריות ולמה זמן
 • האם ניתן לבצע טריידאין
 • האם חברת השיווק (היבואן) אמינה ונותנת שירות טוב?
 • האם היבואן יכול לתת אחריות של שנה והאם הוא יודע לטפל במכונות ולתקן אותם

יבואן בלעדי של מכונות שטיפה, מכונת קיטור ביבוא מאיטליה  ועוד – חברת אלרזמכונת קיטור, סידוס, גרניק, מכונת שטיפה בלחץ מים חמים

אם תחליטו לרכוש מכונת קיטור עליכם לדעת שהשימוש במכונת קיטור חסכוני מאוד, הן ברמת המים והן ברמת צריכת החשמל. מכונת קיטור חסכונית ביותר בשל עוצמת המים שיוצאים מהצינור המכונה משיגה תוצאות מדהימות בדגש לשימוש בפחות ופחות מי ברז ובמינימום של זמן. מכונת קיטור לרוב מצליחה להקטין את הצורך בחומרי הניקוי השונים וזאת מכיוון שהיא מצליחה להשיג את אותן התוצאות לבדה וללא מאמצים מיותרים, זאת כמובן בזכות חום המים, ובזכות הפעולה המסיבית שהיא מבצעת בעת הניקוי, זו בדיוק הסיבה שמעל ל 60% מחברות הניקיון עובדות עם חברת אלרז מכונות ניקוי מתקדמות בע"מ. חברת אלרז היא יבואנית בלעדית של מכונות ניקוי ביבוא מאיטליה ומשווקת מכונות שטיפה מתקדמות, מכונת קיטור, מכונת שטיפה לרצפה, מכונת טאטוא, שואבי אבק תעשייתיים ומוצרים נלווים באיכות ללא פשרות ויותר חשוב מכך בשירות הכי איכותי שרק תוכלו לבקש.

 

אתם מעוניינים לקבל מידע נוסף על מכונת קיטור? מוזמנים להתקשר עכשיו לחברתנו – 08-941-44-77

לחצו כאן למידע נוסף על גרניק

Save

Save