פעמים רבות עבודת ניקוי של חללים גדולים הינה עבודה קשה ומתישה, גם השימוש במכונות לחץ מים אינן תמיד מהוות את הפתרון האידאלי כיוון שהן דורשות כוח רב בידיים ולחיצה מתמדת של המכונה אל מול הרצפה. בדיוק בכדי להקל על פעולות אלו קיים הליקופטר לניקוי רצפות. ייעודו של מכשיר זה לעזור בניקוי של רחבות חיצוניות ולעיתים אף בניקוי של רחבות פנימיות. ביכולתו של הליקופטר לנקות רחבות העשויות אבן, דק, גרנוליט ועוד. בכל אחד מהמשטחים הללו תוצאות הניקיון יהיו איכותיות ומדהימות.

מתי נשמש בהליקופטר לניקוי רצפות?

הליקופטר לניקוי רצפות הינו מכשיר אשר מתחבר למכונת שטיפה בלחץ מים ומאפשר ניקוי רצפות בצורה קלה יותר ומהירה ללא כל מאמץ או שימוש בכוח פיזי רב. פעמים רבות אנו נתקלים במרצפות אבן אשר נראה כי הלכלוך שהצטבר עליהם הפך להיות לחלק מהן וכי לא קיימת כל אפשרות להסירו. בעזרתו של הליקופטר לניקוי רצפות גם הלכלוך העקשן ביותר נעלם והתוצאה המתקבלת הינה מדהימה ואיכותית. על ידי מכשיר זה ניתן לנקות כל סוג של רצפות וכל גודל של משטח החל מחניונים גדולים ועד משטחים קטנים וביתיים יותר כמו חצרות מגורים. פעולתו של המכשיר הכוללת דיזות מסתובבות מאפשרת הסרה של כל סוג לכלוך מכל משטח, גם כתמי שמן שנראה כי לא ניתן להעלימם יכולים לרדת בקלות ובלי להשאיר כל סימן.

רכישה של מכשיר לניקוי רצפות

פעמים רבות כאשר אנו ניגשים אל פעולת הניקוי אנו מגלים כי היא קשה, סבוכה ולא פשוטה. על מנת לפשט את התהליך קיימות מגוון מכונות לשטיפת רצפות אשר לכל אחת מהן תכונותיה שלה ומגוון הפעולות שהיא עושה. כאשר אנו מעוניינים בניקוי של משטח גדול במכונה הטובה ביותר בה נוכל להעזר הינה הליקופטר לניקוי רצפות. פעולתו של ההליקופטר קלה, לא מורכבת, מהירה והתוצאה שהוא מספק עולה על כל דמיון. גם כאשר מדובר במשטחים חיצוניים אך גם כאשר מדובר במשטחים פנימיים, ההליקופטר מנקה את פני המשטח לעומק, גם הכתמים הקשים ביותר לא עומדים בפניו. אם החלטתם לרכוש הליקופטר פנו אל אלרז מכונות ניקוי מתקדמות והכירו את מיטב המכונות הקיימות בשוק. הצוות שלנו יעניק לכם יחס מקצועי וחם ויעזור לכם לבצע את הבחירה הנכונה ביותר עבורכם.